Poradnik ZdrowieUrolog - seksuolog › Brak jądra

Eksperci radzą

prof. dr hab. n. med Barbara Darewicz - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

kierownik Kliniki Urologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prywatnie przyjmuje w Białymstoku, ul. Świętego Rocha 12 lok 14 (wizyty można umawiać telefonicznie 0604 484 014).

Brak jądra

Urodziłem się z jednym jądrem. Co mam zrobić? Czy da się wszczepić jakąś protezę? Gdzie mam się z tym zgłosić? Czy mogę mieć dzieci?

Powinien Pan zgłosić się do urologa, który sprawdzi, czy faktycznie brak jest jądra lewego i może wszczepić implant jądra. Zabieg jest refundowany przez NFZ. Odpowieź na pytanie czy może pan mieć dzieci jest możliwa dopiero po badaniu nasienia. Zazwyczaj brak jednego jądra nie ma wpływu na płodność.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.