Zapisy na USG piersi w ramach kampanii AVON kontra Rak Piersi

2016-09-19 9:16
Zapisy na USG piersi w ramach kampanii AVON kontra Rak Piersi
Autor: materiały prasowe

W październiku 2016 ruszy dziewiąta edycja akcji Gabinety z Różową Wstążką, organizowanej w ramach kampanii AVON kontra Rak Piersi przez markę AVON i Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa-Centrum. Tej jesieni zostanie dofinansowanych aż 6 500 badań USG piersi w 89 Gabinetach z Różową Wstążką w całej Polsce. Zapisy na badania ruszają 19 września 2016 roku.

Akcja Gabinety z Różową Wstążką jest finansowana ze sprzedaży Produktów AVON z Różową Wstążką. W tym roku środki na badania zostały zebrane również dzięki wsparciu Partnerów – marek Nestlé FITNESS i ERGO Hestia oraz rywalizacji w aplikacji Endomondo „AVON WALK. Każdy krok ma znaczenie”, której celem było zebranie jak największej liczby kilometrów. Do akcji przyłączyło się prawie 60 000 osób, które przeszły w sumie ponad 2 000 000 km. Zostały one przeliczone na dofinansowane badania, ich liczba została uroczyście ogłoszona podczas Dnia Różowej Wstążki, 11 czerwca na Bulwarach Wiślanych w Warszawie.

Zapisy na USG piersi w ramach kampanii AVON kontra Rak Piersi

Gabinety oznaczone symbolem Różowej Wstążki wyróżniają się spośród innych placówek najwyższymi standardami obsługi.

Zapisy na badania ruszają 19 września 2016 roku.

Zapisy na badania ruszają pod koniec września (a dokładnie 19 września 2016 roku). Wystarczy wejść na stronę www.avonkontrarakpiersi.pl i sprawdzić, które gabinety biorą udział w akcji, zadzwonić  i umówić się na badanie (liczba badań jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń). Jego koszt to zaledwie 20 złotych - jest to równowartość Produktu z Różową Wstążką, który każda pacjentka otrzyma podczas wizyty. W zeszłym roku zostało dofinansowane 5500 badań w 67 gabinetach w całej Polsce, w tym roku w akcji weźmie udział aż 89 placówek.

TUTAJ znajdziesz adresy placówek, w których wykonywane jest USG piersi w ramach kampanii AVON kontra rak piersi.

Więcej informacji można znaleźć na stronie kampanii: www.avonkontrarakpiersi.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.