Wiosenna edycja MEDmeetsTECH pod hasłem Digital Health International

2021-04-29 8:53 Materiały prasowe

11. edycja MEDmeetsTECH odbędzie się 20 maja 2021 roku. Tym razem konferencja wkracza na arenę międzynarodową pod hasłem Digital Health International. Podczas najbliższej edycji MEDmeetsTECH online, międzynarodowi eksperci opowiedzą o rosnących możliwościach na rynku cyfrowych rozwiązań w obszarze ochrony zdrowia.

MEDmeetsTECH
Autor: Materiały prasowe

Podczas wiosennej, 11 edycji MEDmeetsTECH pod hasłem Digital Health International, będą dominowały wyjątkowe sesje: Trendy oraz jak podejść do ekspansji na rynku USA.

W programie

W sesji trendy Henrique Martins, były co-chair eHealth Network przy Komisji Europejskiej, opowie o międzynarodowych trendach w cyfrowych rozwiązaniach zdrowotnych, natomiast Piotr Jankowski, wybitny kardiolog z Krakowa zaprezentuje potencjał cyfrowych rozwiązań w profilaktyce i leczeniu chorób przewlekłych.

Niezwykle interesująco zapowiada się główna sesja konferencji zatytułowana USA, która rozpocznie wykład eksperta w globalizacji innowacyjnych rozwiązań - Marka Stimpfig’a z Phoenix - o tym, dlaczego warto rozważyć wejście na rynek amerykański.

Następnie zostaną przedstawione możliwości rozwoju dla firm z obszaru medtech i biotech oraz zaprezentowany zostanie potencjał rynku USA w zakresie możliwości adopcji innowacyjnych rozwiązań cyfrowych dedykowanych dla obszaru ochrony zdrowia. 

Pełen program wydarzenia dostępny jest tutaj.

Debata

Nie zabraknie również debaty o potrzebach w zakresie przyspieszenia adopcji cyfrowych rozwiązań w obszarze ochrony zdrowia, w której dyskutować będą Dorota Makarewicz z Agencji Badań Medycznych, Aniela Hejnowska z IQVIA, Marcin Koprowski z Roche, przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia oraz PZU Zdrowie.

Startupy medyczne

Najbliższe wydarzenie w formule online po raz kolejny zgromadzi lekarzy, naukowców, przedsiębiorców, startupowców oraz inwestorów.

Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję, aby poznać międzynarodowe trendy, zrozumieć perspektywę i możliwości na rynku US oraz poznać najlepiej rokujące startupy medyczne.

W tym roku zapowiada się niezwykle ciekawie sesja prezentacji startupów, a zgłoszenia do niej napłynęły z wielu różnych krajów.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej MEDmeetsTECH.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE