Pełnia lata na Bulwarach: sprawdź atrakcje na najbliższy weekend!

2019-08-16 9:53

Choć wakacje powoli dobiegają końca, na Bulwarach Wiślanych w Warszawie trwa pełnia lata. Zobacz, jakie rozrywki czekają na odwiedzających Bulwary w weekend 17-18 sierpnia!

Bulwary - pełnia lata
Autor: materiały prasowe

Jeśli planujesz odwiedzić Bulwary Wiślane w najbliższy weekend, zapoznaj się z poniższym harmonogramem wydarzeń!

Sobota i niedziela

11:00-12:00 SCENA - ZDROFITowanie nad Wisłą czyli cykliczne zajęcia Fitness

Marka Zdrofit istnieje na rynku fitness od ponad 13 lat, a jej sieć tworzy kilkadziesiąt klubów, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Oferta Zdrofit skierowana jest do osób, które szukają miejsc, gdzie mogą aktywnie spędzać czas, bez nadmiernej presji i rywalizacji. Marka promuje aktywność fizyczną, ale uprawianą w sposób odpowiedzialny, stawiając na pierwszym miejscu zdrowie.

Nie przestajemy ćwiczyć w plenerze! Kontynuujemy cykl treningów na warszawskich bulwarach nad Wisłą! Będziemy spotykać się w weekendy, żeby trochę się pogimnastykować w plenerze. Zakładajcie wygodne stroje sportowe, pakujcie butelkę wody i wpadajcie, żeby razem pozdrofitować na świeżym powietrzu.

Nie prowadzimy zapisów na zajęcia, możesz dołączyć do nas w każdej chwili!

12:00-17:00  - tarasy przy scenie i tarasy przy pawilonie BELLA ITALIA - gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez animatorów Parku Rozrywki Julinek

wystawa zorganizowana przez Teatr 6 Piętro pawilon Galeria przy Plaży – wystawa fotografii Marleny Bielińskiej pt. SHINE  

Sztuka nie zna granic. Teatr jest przestrzenią do dialogu, obecną wszędzie. Teraz wystawy z cyklu Sztuka na 6. będziecie mogli oglądać na Bulwarach Wiślanych w Galerii przy Plaży.

Bulwary Wiślane to jedno z najpopularniejszych miejsc w Warszawie. Tłumy warszawiaków  i turystów regularnie odwiedzają odnowione nabrzeże Wisły. Bulwary wrosły w tkankę miasta   i stały się ważną przestrzenią do aktywnego spędzania czasu, spotkań, inicjatyw kulturalnych  i społecznych.

Marlena Bielińska przez ponad 25 lat aktywności twórczej wypracowała genialny i unikatowy kompromis pomiędzy indywidualizmem, wrażliwością a komercją.

Jej największą siłą jest autentyczność i wierność sobie. Z uwagą i czułością tworzy świat, w którym człowiek i jego historia grają najważniejsze role. Wypełnia rzeczywistość wykreowaną przed obiektywem aparatu emocją i ekspresją.

Miłość do ludzi jest sygnaturą jej fotografii. Jej portrety są wyraziste, zmysłowe, prawdziwe. Marlena szuka w ludziach autentyzmu i szczerości, Takich ludzi adoruje, rozpieszcza i słucha. W swoich portretach nie podkreśla głębi ostrości, ale skupia się przede wszystkim na emocjach widocznych w każdym ujęciu. To jej znak rozpoznawczy. Jest miłośniczką analogu. Ten typ fotografii najlepiej odzwierciedla jej wrażliwość, talent, empatię  i wnikliwość w postrzeganiu świata.

Fotografowanie to dla niej praca na otwartym sercu ludzkiej duszy. Jej zdjęcia są sensualną zagadką, którą pozwala rozwiązywać swoim widzom. Zaciekawia ich, prowokuje, uzależnia, zadaje im pytania, na które szukają odpowiedzi.

Marlenę ciekawi człowiek, pragnie do niego dotrzeć, otworzyć i uchwycić ten jeden moment, kiedy bohater zapomina, że ma przed sobą fotografa. Widzi tylko piękną, mądrą kobietę, która go uważnie słucha. Możliwość kreowania tej wyjątkowej chwili jest dla niej darem  i przywilejem. Wszystkie osoby, które sportretowała” rozmawiają” z widzem, opowiadają mu swoje historie, poruszają zmysły i zatrzymują w biegu…”

KSIĄŻKOWY SECOND HAND – przeczytane książki zbierać będą na scenie animatorzy parku Rozrywki Julinek