Otwarcie kliniki okulistycznej prof. Jerzego Szaflika

2017-05-25 8:56

W poniedziałek, 22 maja 2017 roku, w Warszawie miało miejsce otwarcie kliniki okulistycznej prof. Jerzego Szaflika. To największy, niepubliczny ośrodek w Polsce, wykorzystujący najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia schorzeń wzroku.

Otwarcie kliniki okulistycznej prof. Jerzego Szaflika
Autor: thinkstockphotos.com

Centrum Mikrochirurgii Oka Laser zostało powołane do życia w 1996 r. z inicjatywy prof. Jerzego Szaflika – wieloletniego Kierownika Katedry i Kliniki Okulistyki II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, autora i współautora blisko 290 publikacji naukowych, 16 podręczników, 10 ekspertyz i opinii naukowych, redaktora naczelnego 2 czasopism medycznych i uczestnika ponad 325 konferencji krajowych oraz międzynarodowych. Klinika z powodzeniem realizuje najnowsze techniki operacyjne w zakresie leczenia  jaskry, zaćmy i chirurgii refrakcyjnej, w tym zabiegi w technologii SMILE.

Nowa placówka przy ulicy Dolańskiego 2 w Warszawie zapewni pełen komfort korzystania z usług medycznych. Jej powierzchnia użytkowa została powiększona 4-krotnie w porównaniu do dotychczasowej siedziby, a do dyspozycji oddanych zostało łącznie 17 nowoczesnych gabinetów, 2 sale operacyjne oraz kompleksowe zaplecze diagnostyczne. Nowy adres Kliniki to także wyjście naprzeciw potrzebom pacjenta w każdym wieku. Oprócz okulistyki dziecięcej, placówka wdroży specjalny program opieki nad osobami z cukrzycą - w kadrze specjalistów dostępny będzie na stałe lekarz diabetolog.

Wraz z zainicjowaniem działalności ośrodka przy ulicy Dolańskiego 2 w Warszawie, w dalszym ciągu funkcjonować będzie filia Centrum Mikrochirurgii Oka Laser w Siedlcach, przy ulicy Aleksandrowskiej 4. Wszystkich pacjentów, którzy do tej pory leczyli się w punktach przy ul. Grzybowskiej 6/10 oraz w gabinecie przy ul. Nowy Świat 33 lok. 14, Centrum Mikrochirurgii Oka Laser zaprasza do swojego nowego, warszawskiego punktu od 1 lipca 2017r.

Numery telefonów pozostają niezmienione.