Mistrzowska Promocja Sharp trwa! Wybierz idealną pralkę i odbieraj cenne nagrody

2021-07-01 3:33 Materiał sponsorowany

Czy znamy dom, w którym nie ma sprawnie funkcjonującej pralki? Jeszcze kilkadziesiąt lat temu była ona luksusem. Dziś jest obok lodówki najbardziej podstawowym urządzeniem AGD. W domach rodzin z małymi dziećmi i wielbicielami aktywności fizycznej urządzenie potrafi pracować praktycznie codziennie. Pomagając nam oszczędzić całe mnóstwo czasu i co więcej - odciążyć nas z bardzo wyczerpującej, niełatwej fizycznie pracy. Tylko teraz kupując pralkę można zyskać jeszcze więcej. Z myślą o sportowcach w każdym wieku i oddanych, piłkarskich kibicach marka Sharp przygotowała specjalną promocję, w której kupując wybrane modele pralek Sharp klienci otrzymują wyjątkowe prezenty. Skorzystaj z Mistrzowskiej Promocji już dziś - odbieraj nagrody i ciesz się życiem bez obawy o kondycję ubrań i jakość prania.

Pralka Sharp
Autor: materiały prasowe
Pralka Sharp
Autor: materiały prasowe

Jak wybrać pralkę?

Po rozmowach z ekspertami jesteśmy zdania, że przede wszystkim powinniśmy pomyśleć o tym w jaki sposób będziemy ją wykorzystywać. Jakie mamy potrzeby? Ile mamy w domu miejsca? Czy ktoś z naszych bliskich cierpi z powodu alergii? Czy w domu mieszkają malutkie dzieci? Następnie warto przeczytać o tym, co czołowi producenci lub Ci, którzy stawiają w urządzeniach na ważny dla nas obszar - np. zdrowie, mają nam do zaoferowania.

W wyborze urządzenia bez wątpienia sprawdzi się krótkie przemyślenie naszego stylu życia. Uwielbiamy nosić jeansy - zadbajmy o to, by pralka miała specjalistyczny program do ich prania. Dużo trenujemy, biegamy maratony? Wybierzmy z oferty na rynku takie urządzenia, które będzie miało krótki program do prania odzieży sportowej. Mamy dzieci? Wtedy pomyślmy dodatkowo o rozwiązaniach antyalergicznych i jak największej pojemności pralki. Tak, żeby zamiast 3 cykli prania zrobić wyłącznie jeden. Duża, pojemna pralka (rekomendujemy też sprawdzenie by otwór do załadunku był jak największy, bo będzie nam dużo wygodniej) sprawia, że pierzemy rzadziej niż przy standardowym rozmiarze. To duża oszczędność czasu, ale też istotny czynnik, który ma zdecydowany wpływ na wysokość domowego budżetu.

Pralka Sharp
Autor: materiały prasowe

Rekomendujemy nasz autorski przegląd najbardziej praktycznych rozwiązań.

  • EcoLogic – kontroluje ilość wody, temperaturę i obroty silnika, dostosowując parametry do wielkości załadunku. Dzięki temu możesz prać niewielkie ilości odzieży nie martwiąc się o wysokość Twoich rachunków.
  • WaveCabinet – specjalnie profilowana obudowa pralki, która pomaga zmniejszyć hałas podczas prania. Przydatne, gdy pierzesz wieczorami lub w nocy.
  • BubbleDrum – unikalna struktura bębna, która zwiększa wydajność prania i wirowania, a Twoim ubraniom gwarantuje nieskazitelny wygląd.
  • Program AllergySmart - odpowiada za skuteczne pozbycie się alergenów nawet z najbardziej delikatnych tkanin. Zapewnia dokładne płukanie, eliminujące pozostałości detergentów, które mogą mieć negatywny wpływ na wrażliwą skórę.
  • STEAM - funkcja pary czy też inaczej prania parowego, która dezynfekuje ubrania, skutecznie eliminując bakterie, alergeny, grzyby i nieprzyjemne zapachy. Poza tym nawilża i zmiękcza materiały w fazie płukania, dzięki temu ułatwia prasowanie, a tkaniny dłużej zachowają świeżość.

Mistrzowskie nagrody od Sharp

W ramach Mistrzowskiej Promocji wprowadzonej przez dystrybutora marki Sharp - firmę Vestel Poland dostępne są dwa rodzaje nagród:

  • Zestaw idealny do gry w piłkę nożną składający się z bramki, piłki i pokrowca na bramkę przy zakupie modeli pralek Sharp: ES‑NFH714AWC‑PL; ES‑NFH814AWC‑PL; ES‑HFH714AWC‑PL; ES‑HFH814AWC‑PL; ES‑HFB712AWC‑PL; ES‑HFB812AWC‑PL; ES‑HFB912AWC‑PL
  • Bezprzewodowy odkurzacz Sharp SA‑VP1001RW‑EU przy zakupie modeli pralek Sharp: ES‑HFH914AWC‑PL; ES‑NFH914AWC‑PL; ES‑NFH014CWC‑PL

Bezprzewodowy odkurzacz Sharp SA‑VP1001RW‑EU waży niewiele ponad 3 kg, wyposażony jest w baterię litowo-jonową oraz komplet praktycznych szczotek i końcówek, dzięki którym z łatwością posprzątasz nie tylko dom, ale również samochód. Na szczególną uwagę zasługuje stabilna, pionowa konstrukcja odkurzacza. W zależności od wzrostu czy sprzątanej powierzchni możemy regulować również długość rury teleskopowej. Do dyspozycji mamy aż 7-stopniową skalę, w zakresie od 890 mm do 1100 mm. Zebrany kurz łatwo usunąć za pomocą jednego przycisku, a 3-etapowy poziom filtracji chroni silnik przed szkodliwym działaniem drobin.

Mistrzowska Promocja Sharp 1
Autor: materiały prasowe

Jak skorzystać z promocji?

Zasady promocji są banalnie proste. Wystarczy tylko kupić jeden z wybranych modeli pralki marki Sharp i zachować paragon. Następnie w ciągu 14 dni należy zarejestrować zakup oraz zostawić opinię na temat urządzenia. To wszystko! Jeden z dwóch prezentów zostanie wysłany do Ciebie po upływie 30 dni. Lista dystrybutorów urządzeń marki Sharp objętych promocją i pełny formularz rejestracji urządzeń znajdują się na stronie internetowej, pod adresem https://promocjaletnia.promocjesharp.pl/. Promocja trwa do końca lipca 2021 roku.

Szczegóły promocji oraz regulamin dostępne są pod adresem: https://promocjaletnia.promocjesharp.pl/

Mistrzowska Promocja Sharp 2
Autor: materiały prasowe