Margaret chwali się zdjęciami z wakacji. Internauta: "Czy to nie jest już anoreksja?"

2022-12-19 16:13

Niektórzy fani wcześniej wyrazili swoje obawy na temat zdrowia i samopoczucia wokalistki Margaret, a właściwie Małgorzaty Jamroży, która ma na swoim koncie wiele muzycznych osiągnięć. Artystka opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie z wyjazdu wakacyjnego. Tak chciała pozdrowić swoich wiernych obserwatorów. Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy. Jeden z internautów przejął się tym, jak wygląda teraz piosenkarka. Sama zainteresowana postanowiła uciąć spekulacje.

MALGORZATA JAMROZY MARGARET
Autor: ARTUR HOJNY SE / EAST NEWS / WARSZAWA Margaret chwali się zdjęciami z wakacji. Internauta: "Czy to nie jest już anoreksja?"

O wyglądzie polskiej piosenkarki Małgorzaty Jamroży znanej jako Margaret mówiło się już od dłuższego czasu. Jej wierni fani byli zaniepokojeni jej wyjątkowo szczupłą sylwetką. Zastanawiali się bowiem, czy młoda artystka, która zyskała ogromną popularność dzięki piosence "Thank You Very Much", czy nie ma przypadkiem problemów ze zdrowiem. Według nich nie wygląda już zdrowo, a to nie wróży niczego dobrego. Kilka miesięcy artystka odniosła się do komentarzy internautów podczas programu "Onet Rano", zapewniając, iż dba o swoje zdrowie.

"Właśnie w ramach tego, że się badam, schudłam. Zaczęłam się odpowiednio odżywiać i ogarnęłam pewne hormonalne sytuacje, które się wyrównały. This is me. Sorry guys" – takiej odpowiedzi udzieliła dziennikarce Beacie Tadli.

Poradnik Zdrowie: Żyję z anoreksją

Fan zareagował z niepokojem na szczupłą sylwetkę Margaret

Znowu pojawiały się spekulacje na temat zdrowia Margaret, po tym, jak wokalistka uraczyła wiernych obserwatorów na Instagramie zdjęciem z urlopu. Wokalistka, ubrana w kolorowe spodnie i top na ramiączkach, pozuje wśród roślinności. Wpis okrasiła komentarzem, iż "pakuje słońce w bagaż podręczny". Uwagę jej fanów nie przykuł słoneczny krajobraz, lecz to, jak wygląda wokalistka.

Wokalistka nie zwlekała z odpowiedzią

Ten post wywołał lawinę komentarzy. Jeden z obserwujących mocno zaniepokoił się sylwetką piosenkarki i napisał w komentarzu, "czy przypadkiem nie jest to już anoreksja". Margaret nie zostawiła tego bez echa. "Nie jest" – napisała. Jej odpowiedź szybko ukróciła wszelkie wątpliwości. 

Pod postem wokalistki znalazło się też bardzo dużo ciepłych i pozytywnych komentarzy od fanów. "Ale ty mega teraz wyglądasz; Boże, jak pięknie wyglądasz; Pięknie wyglądasz, wspaniałego odpoczynku; Jaka piękna, omg; Rewelacyjnie" – w taki sposób internauci komplementowali Margaret.