Jeremy Renner pokazał zdjęcia z rehabilitacji. Złamał ponad 30 kości

2023-01-23 11:26

Jeremy Renner powoli wraca do pełni sił po groźnym wypadku. Znany aktor pokazał zdjęcie w trakcie rehabilitacji, na którym ćwiczy pod okiem specjalisty. 52-latek przyznał, że złamał ponad 30 kości.

Jeremy Renner pokazał zdjęcia z rehabilitacji. Złamał ponad 30 kości
Autor: Instagram Jeremy Renner pokazał zdjęcia z rehabilitacji. Złamał ponad 30 kości

W noworoczny poranek Jeremy Renner i jego bliscy przeżyli chwilę grozy. Aktor podczas odśnieżania swojego rancza został poważnie ranny. 52-latek wpadł pod pług śnieżny.

Stan aktora był krytyczny

Na pomoc rannemu aktorowi ruszyli sąsiedzi. Prawdopodobnie ich szybka reakcja uratowała mu życie. Ale 52-latek do szpitala trafił z poważnymi obrażeniami ortopedycznymi i urazem klatki piersiowej.

Mimo poważnych obrażeń lekarze zdołali uratować życie aktora. Jeremy musiał przebywać na OIOM, miał dwie operacje, a dziś – trzy tygodnie od wypadku - poddaje się rehabilitacji.

Renner opublikował zdjęcie, na którym widać jak, ćwiczy pod bacznym okiem fizjoterapeuty.

Jeremy Renner ma ponad 30 złamanych kości

Aktor przyznał, że od wypadku jego priorytety całkowicie się zmieniły. Dziś musi poddawać się regularnej rehabilitacji. - Poranne treningi, postanowienia, wszystko zmienił ten szczególny sylwester. W obliczu tragedii dla całej mojej rodziny szybko skupiliśmy się na zjednoczeniu się w niesamowitej miłości – napisał.

Jeremy przyznał, że w wyniku wypadku złamał kilkadziesiąt kości. - Te ponad 30 złamanych kości zrośnie się, wzmocni, tak jak pogłębi się miłość i więź z rodziną i przyjaciółmi – uspokoił fanów, którzy przez kilka tygodni drżeli o jego życie.

52-latek nie zapomniał także o podziękowaniach. Docenił troskę internautów i wszystkie wiadomości, jakie otrzymał po wypadku.

Pod postem słowa otuchy przekazali również sławni znajomi aktora m.in. Heidi Klum, Gwen Stefanii czy Chris Hemsworth. - Jesteś mistrzem! Kochamy Cię – brzmi jeden z komentarzy.

Pierwsza pomoc nie może czekać. O czym trzeba pamiętać