7 lat szukała przyczyny swojego stanu. Implanty piersi zatruły pleśnią jej organizm

2022-11-04 10:57

Sara Gowen zdecydowała się na operację powiększenia piersi, by poczuć się lepiej we własnym ciele po urodzeniu dwójki dzieci. Ta decyzja na zawsze zmieniła jej życie. Kobieta przez 7 długich lat cierpiała, a żaden lekarz nie potrafił jej pomóc. Przyczyną jej złego stanu zdrowia były implanty, które zatruły jej organizm.

Implanty piersi zatruły pleśnią jej organizm. 7 lat szukała przyczyny swojego stanu
Autor: Instagram Implanty piersi zatruły pleśnią jej organizm. 7 lat szukała przyczyny swojego stanu

Po urodzeniu dwójki dzieci Sara Gowen niepewnie czuła się ze swoim wyglądem. To ją męczyło i przytłaczało. Więc z czasem zdecydowała, że podda się operacji powiększenia piersi. Kobieta nie mogła podejrzewać, jaki koszmar ją czeka.

Lekarze ignorowali jej objawy

Kiedy Gowen mówiła o swoich zdrowotnych problemach, lekarze nie traktowali jej poważnie. Twierdzili, że problemy kobiety są tylko w jej głowie i powinna udać się do specjalisty z dziedziny zdrowia psychicznego. A objawy, z jakimi zmagała się kobieta, były naprawdę poważne.

Już miesiąc po zabiegu Sara zaczęła odczuwać silne bóle pęcherza. Zdiagnozowano u niej śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego i musiała przejść operację. Jednak zabieg nie przyniósł jej żadnej ulgi, a kilka tygodni później pojawiły się także nowy objawy - obfite krwawienia.

Wtedy lekarze zalecili jej histerektomię, czyli zabieg usunięcia macicy. Kobieta kolejny raz poddała się operacji, ale ból nie minął i nadal go odczuwała. Wtedy specjaliści uznali, że to po prostu wczesna menopauza.

Jak badać piersi?

Implanty piersi zatruły jej organizm

Zdesperowana kobieta latami odwiedzała szpitale i szukała pomocy u różnych specjalistów, którzy przepisywali jej wiele leków. Zalecono jej nawet wszczepienie stymulatora rdzenia kręgowego, który miał być połączony z pęcherzem. Jednak nadeszła pandemia i operacja nie mogła odbyć się w wyznaczonym terminie.

I nadal jedna rzecz dla Gowen była niezmienna: ciągle czuła ogromny ból. Co więcej, kobieta schudła i czuła się coraz gorzej, więc zaczęła szukać przyczyn problemu na własną rękę, głównie z pomocą informacji znalezionych w sieci. Zaczęła łączyć swoje dolegliwości z operacją powiększenia piersi.

Badania ujawniły, że to był dobry trop. Kobieta wyjaśniła, że implanty zatruły jej organizm toksynami i pleśnią. W ubiegłym roku przeszła zabieg ich usunięcia.

Wszystkie dolegliwości minęły po usunięciu implantów

Po operacji wyzdrowiała ze wszystkich dolegliwości, z jakimi się zmagała. Kobieta znowu mogła w pełni cieszyć się życiem. Mama dwójki dzieci tłumaczy, że od razu po operacji usunięcia implantów poczuła się lepiej.

- Białka moich oczu natychmiast się rozjaśniły, zaczerwienienie skóry zniknęło – powiedziała. Od roku nie doskwierają jej także żadne dolegliwości ze strony pęcherza moczowego.

Co więcej, zyskało jej zdrowie psychiczne, które w końcu wolne jest od napięcia związanego ze złym stanem zdrowia. Jej waga się ustabilizowała i dziś jest wdzięczna za to, że może żyć bez bólu i obserwować, jak dorastają jej synowie.