''Czas na zmiany'' - nowy program TVN Style o medycynie estetycznej. Jak wziąć udział w castingu?

2014-11-21 15:52

''Czas na zmiany'' to nowy program o medycynie estetycznej w TVN Style. W programie mogą wziąć udział osoby, które zmagają się z problemami dotyczącymi swojego wyglądu. Specjaliści wykonają szereg specjalistycznych zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, ginekologii plastycznej. Sprawdź, co należy zrobić, aby zgłosić się do programu.

''Czas na zmiany'' - nowy program TVN Style o medycynie estetycznej. Jak wziąć udział w castingu?
Autor: thinkstockphotos.com

Nowy program o medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej w TVN, ma na razie dwa robocze tytuły ''Czas na zmiany'' i ''Sekrety lekarzy''. Po ogromnym sukcesie ''Sekretów chirurgii'' i ''Życia bez wstydu'' stacja TVN wyemituje kolejne zmagania lekarzy chirurgów plastyków, ortopedów i specjalistów medycyny estetycznej, którzy zajmą się leczeniem wyjątkowych przypadków. To kolejna szansa dla osób, które chcą zmienić wady wyglądu zewnętrznego. Specjalne jury wyłoni 80 uczestników, którzy w specjalistycznej klinice poddadzą się odpowiednim zabiegom. Data emisji programu nie jest na razie znana. Castingi do programu już trwają. Dowiedz się, jak wysłać zgłoszenie.

Zobacz także: Gabinet czy klinika - gdzie wykonać zabiegi medycyny estetycznej?

''Czas na zmiany'': Kto może wziąć udział w castingu?

W castingu mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie mogą być uczestnikami programu, ale zgłoszenie muszą wysłać rodzice lub ich prawni opiekunowie. Po wysłaniu wiadomości SMS każdy uczestnik otrzyma informację zwrotną zawierającą dalsze kroki postępowania. Kolejnym etapem kwalifikacji jest odpowiedź na pytanie: dlaczego chcesz wziąć udział w audycji i skorzystać z nowatorskich metod współczesnej medycyny? Najciekawsze 300 odpowiedzi wybierze jury i zaprosi autorów na dodatkową rozmowę. Ostatecznie, do programu ma szansę zakwalifikować się aż 80 osób.

''Czas na zmiany'': Co trzeba zrobić aby wziąć udział w castingu?

Aby zgłosić się do programu trzeba w pierwszej kolejności wysłać SMS o treści ZMIANA pod numer: 7222, koszt 2,46 zł brutto (2 zł + VAT). SMS zwrotny zawiera wszystkie informacje potrzebne do udziału w castingu oraz unikalny kod alfanumeryczny. Kolejnym etapem jest wysłanie odpowiedzi na zadane przez producentów pytanie i wysłanie jej mailem na wskazany w SMS-ie adres mailowy lub pocztą na adres: TVN Media, ul. Wiertnicza 166, 02-952 Warszawa z dopiskiem ''Sekrety Lekarzy''.

Na wskazany adres mailowy lub pocztowy należy wysłać: kod alfanumeryczny, opis jakiej konsultacji lub zabiegu potrzebuje uczestnik oraz jak najciekawszą odpowiedź na otwarte pytanie: dlaczego chcesz wziąć udział w audycji i skorzystać z nowatorskich metod współczesnej medycyny?

''Czas na zmiany'': Do kiedy można zgłaszać się na casting?

Casting do programu ''Czas na zmiany'' prowadzony jest w terminie od 15 października do 31 grudnia 2014 i w tym czasie należy wysyłać zgłoszenia i odpowiedzi na pytania.

''Czas na zmiany'': Kto ponosi koszty leczenia i realizacji programu?

Koszty zabiegów i operacji ponosi realizator programu. Niestety, przyjazd do miejsc wskazanych przez organizatora, uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Regulamin i szczegółowe informacje na temat programu znajdują się na stronie: tvnstyle.pl.