Aktorka o miłości osób z niepełnosprawnościami: „Pragnęłam, by zobaczył mnie ponad chorobą”

2022-01-14 10:53

Młoda aktorka opublikowała na swoich social mediach zdjęcia w bieliźnie, poruszając temat związków osób z niepełnosprawnościami. - W miłości wszyscy jesteśmy pełnosprawni – napisała.

Marianna Gierszewska o miłości osób z niepełnosprawnościami
Autor: Instagram

Marianna zmaga się z problemami zdrowotnymi od dawna. O tym, że choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego, dowiedziała się jeszcze będąc nastolatką. W wyniku choroby musiała zdecydować się na wyłonienie stomii.

Dzisiaj 25-letnia Marianna jest szczęśliwą żoną i matką. Jej syn przyszedł na świat w sierpniu ubiegłego roku. Kobieta otwarcie mówi o swoich zdrowotnych problemach, chętnie pokazuje rodzinę i dzieli się swoją codziennością.

Aktorka udziela się społecznie np. poprzez warsztaty, które organizuje. Tym razem zaangażowała się w kampanię społeczną “Pełnosprawni w miłości”, która powstała w celu przełamywania tabu związanego z seksualnością i rodzicielstwem osób z niepełnosprawnością ruchową.

Rak jelita grubego

- Jestem szczęśliwa, mogąc wesprzeć kampanię "Pełnosprawni w miłości" – napisała aktorka na Instagramie, gdzie opublikowała dwa zdjęcia, na których pozuje w zmysłowej bieliźnie.

Kobieta często udostępnia fotografie bez nakładania na nie filtrów, nie unika także pokazywania woreczka stomijnego – podobnie było w tym przypadku. Pod postem ukazującym klękającą na łóżku aktorkę w koronkowej bieliźnie, użytkownicy aplikacji nie szczędzą komplementów i pozytywnych komentarzy.

Obserwatorzy Marianny dziękują jej za autentyczność, jaką ukazuje na swoim profilu, ale także za samo zaangażowanie w akcję. „Piękna kampania, piękna Ty”, „Jesteś piękna i wspaniała! Dziękuję Ci za to, co robisz” – można przeczytać pod zdjęciami.

- Może dzielić nas naprawdę wiele, ale pasje, uczucia, ekscytacje i namiętności … pozostają te same. W miłości przecież… wszyscy jesteśmy pełnosprawni – napisała Marianna Gierszewska.