69-letnia Grażyna Szapołowska zdradziła sekret swojej figury. "Człowiek starzeje się od kręgosłupa"

2023-03-30 14:49

Grażyna Szapołowska we wrześniu skończy 70 lat. Aktorka wciąż zachwyca doskonałą sylwetką. Potwierdzają to jej wakacyjne zdjęcia w stroju kąpielowym. Jaki jest sekret jej figury?

69-letnia Grażyna Szapołowska zdradziła sekret swojej figury. Człowiek starzeje się od kręgosłupa
Autor: instagram.com/grazyna_szapolowska 69-letnia Grażyna Szapołowska zdradziła sekret swojej figury. "Człowiek starzeje się od kręgosłupa"

Grażyna Szapołowska to polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Urodziła się 2 września 1953 roku. Gwiazda we wrześniu skończy 70 lat, ale każdego dnia udowadnia, że wiek "to tylko liczba".

Jest aktywna zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Niedawno opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z wakacji, na których widzimy ją w stroju kąpielowym. Jedno jest pewne, sylwetki można jej pozazdrościć.

W formie 24: nawyki, które pomogą schudnąć

Grażyna Szapołowska i jej sposób na zdrowie

Aktorka ma swoje sprawdzone sposoby na zachowanie dobrego zdrowia i smukłej sylwetki. Zwraca uwagę na to, co je oraz uprawia dużo sportu.

- Poza tym, że dużo piję i palę, uprawiam również sport. Na przykład rano biegam, a po południu ćwiczę boks – zażartowała w rozmowie z portalem GS24.

Aktorka zwróciła uwagę na to, jak ważne jest regularne oczyszczanie organizmu.

- Zwykle potrzebuję tygodnia na to, by doprowadzić się do takiego stanu, że mężczyznom dech w piersiach zapiera. Mam swoją dietę, swój sposób na wzmacnianie się i oczyszczanie organizmu z toksyn - kontynuowała.

"Człowiek starzeje się od kręgosłupa"

Gwiazda teatralna i telewizyjna przyznała także, że do wypracowania swojej codziennej rutyny zmusiły ją problemy ze zdrowiem. Szapołowska mierzyła się bowiem z potwornym bólem kręgosłupa.

- Już dawno zrozumiałam, że człowiek starzeje się od kręgosłupa. Dlatego trzeba ćwiczyć kręgosłup, przede wszystkim mięśnie brzucha. Kiedyś miałam tak straszne bóle, że dosłownie się czołgałam. Nie chciało mi się żyć - podsumowała swoją wypowiedź.

Teraz aktorka już wie, co robić, aby nie dopuścić, by ból pleców znowu zawładnął jej życiem. Nie da się ukryć, że korzysta na tym także jej talia.