14 kwietnia - Warszawski Piknik Rodzinny – od MIKRO do MAKRO

2019-04-08 15:47 Materiały prasowe

ZwalczNudę.pl po raz XIII zaprasza Warszawiaków do wzięcia udziału w Warszawskim Pikniku Rodzinnym – od MIKRO do MAKRO, organizowanym w tym roku wspólnie z Politechniką Warszawską. Partnerzy wydarzenia przygotowali szereg atrakcji dla rodziców z dziećmi. Piknik odbędzie się 14 kwietnia 2019 roku na Stadionie Syrenki Politechniki Warszawskiej (ul. Batorego 10a) w godzinach 10-17. Piknik będzie zwieńczeniem Warszawskich Dni Rodzinnych. Wstęp wolny.

Warszawski Piknik Rodzinny to wyjątkowy dzień w roku, podczas którego dziesiątki Partnerów przygotowują masę bezpłatnych atrakcji dla rodzin z dziećmi. W najbliższą niedzielę Stadion Syrenki zmieni się w wielki plac zabaw, nuda nie ma szans!

Współorganizator Pikniku – Politechnika Warszawska – zaprasza do przygotowanej przez studentów Strefy Młodego Inżyniera, na której zaprezentuje się 10 kół naukowych. Badacze-juniorzy będą mieli okazję poznać tajemnice chemii, fizyki, matematyki i innych nauk technicznych. Każdy, kto postanowi zostać Młodym Inżynierem, na własne oczy zobaczy różnorodne doświadczenia naukowe, kolorowe wybuchy w kontrolowanym środowisku, wyścigi robotów i mnóstwo innych pokazów, z kolei starsi koledzy z PW odpowiedzą na każde nurtujące pytanie. Dla najbardziej wytrwałych, którzy odwiedzą wszystkie stoiska kół naukowych i na specjalnych planszach zbiorą 10 naklejek, czeka upominek i dyplom Młodego Inżynieria

Wszystkie wydarzenia w ramach Warszawskiego Pikniku Rodzinnego – od MIKRO do MAKRO oraz Warszawskich Dni Rodzinnych są bezpłatne.

Na uczestników Pikniku czeka szereg atrakcji. Wszystkich kowbojów i kowbojki zapraszamy do strefy przygotowanej przez Miasteczko Westernowe Wild West City Runowo, aby zaznać atrakcji wprost z Dzikiego Zachodu. Koniecznie odwiedźcie też namiot Kreatywnych Maluchów – piasek kinetyczny, różne rodzaje klocków oraz ciągnące się slimy – brzmi super, a to nie wszystko! Warto odwiedzić również strefę przygotowaną przez Legię Warszawa, w której będziecie mogli spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych – od piłki nożnej przez koszykówkę aż do badmintona. Po wysiłku koniecznie wypatrujcie Wawel Truck, ciężarówki pełnej słodyczy, gier i interaktywnych zabaw. ELS_A Angielski dla Dzieci i Młodzieży pomaluje Wam buźki i przeprowadzi zajęcia plastyczne, wszystko to oczywiście w wesołej, anglojęzycznej atmosferze. Edu3DKacja pokaże Wam niesamowite możliwości drukarek 3D – zdobytą wiedzę będziecie mogli wykorzystać w praktyce, najpierw podczas projektowania wybranego przedmiotu, a później podczas jego drukowania w technologii 3D. Zespół Niewidzialnej Wystawy poprzez ciekawe ćwiczenia sensoryczne i ruchowe oraz za pomocą opaski i białej laski pokaże Wam jak wygląda świat osób niewidomych i jak w życzliwy sposób możemy takim osobom pomóc. Później będziecie mogli „zabujać się” w produktach Good Wood Bujak – koniecznie odwiedźcie ich stoisko pełne kreatywnych i oryginalnych produktów dla najmłodszych. Po dniu pełnym wrażeń zajrzyjcie na stoisko Starpharmy, która poczęstuje Was pysznymi, zdrowymi lizakami bez dodatku cukru.

Warto wiedzieć
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE