11. Bieg po Nowe Życie w Warszawie - 24 września odbędzie się wyjątkowy marsz nordic walking!

2017-09-18 11:01

Już niewiele czasu zostało do 11. Biegu po Nowe Życie. 24 września w marszu nordic walking spotkamy się ze sportowcami z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji, oraz znanymi osobami ze świata teatru, filmu, sceny muzycznej i kabaretowej, dziennikarzami i sportowcami.

11. Bieg po Nowe Życie w Warszawie - 24 września odbędzie się wyjątkowy marsz nordic walking!
Autor: thinkstockphotos.com

Na trasie sztafetowego marszu, który rozpocznie się o 12:00 w Parku Górczewska na Bemowie w Warszawie zobaczymy między innymi ambasadora inicjatywy Przemysława Saletę, Małgorzatę Potocką, Beatę Sadowską, Tomasza Karolaka, Ewę Kuklińską, Przemysława Sadowskiego, Rafała Cieszyńskiego, Annę Karczmarczyk,  Bartosza Obuchowicza, Jarosława Kreta, Tomasz Zubilewicza, Dariusza Szpakowskiego, Martę Kuligowską, Jerzego Mielewskiego, Tomasza Oświęcimskiego, Annę Gzyrę Augustynowicz, Paulinę Sykut Jeżynę, Magdalenę Stużyńską Brauer, Claudię Carlos, Dariusza Kuźniaka, Tomasza Barańskiego, Dorotę Czaje, Sebastiana Cybulskiego, Roberta Sowę, Krzysztofa Diablo Włodarczyka, Olgę Kalicką, Marka Plawgo, Artura Siódmiaka, Agnieszkę Rylik, Szymona Wydrę i wielu, wielu innych.

– Jak zawsze w Biegu po Nowe Życie gwiazdy będą towarzyszyć sportowcom z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji oraz dziennikarzom i partnerom projektu. Po raz jedenasty spotykamy się, by promować nie tylko zdrowy styl życia, ale przede wszystkim pokazać jak wielka jest grupa ludzi "dobrej woli" wspierających polską transplantację. Bardzo cieszę, że po raz kolejny, tak wiele osób odpowiedziało na nasze zaproszenie i będzie w Warszawie. To wielka sprawa dla naszej idei, o której cały czas trzeba mówić – podkreśla Arkadiusz Pilarz, dyrektor Biegu po Nowe Życie.

BIEG-PO-NOWE-YCIE-2017_FOT.A-70.jpg
Autor: archiwum poradnikzdrowie.pl

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki