Poradnik ZdrowieStomatolog › wybielanie - bardzo żółte zęby

Eksperci radzą

dr Agnieszka Sicińska - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

stomatolog, dyrektor medyczny Centrum Stomatologicznego EURODENTAL

wybielanie - bardzo żółte zęby

mam problem z moimi zębami... dbam o nie, myję codziennie od kilku lat i ciągle są żółte. wypróbowałam wiele past wybielających ale żadna nie pomaga. mam tylko 21 lat a zęby jak wieloletni palacz. wszyscy mi to mówią. dodam że w życiu nie miałam papierosa w ustach. jak sobie pomóc, jakich środków użyć? naprawdę mój uśmiech jest bardzo brzydki. szczerze to mama raz stwierdziła, że mam zęby bardziej żółte niż siostra która o nie nie dba. błagam pomóżcie!

Radzę zacząć od zabiegu higieny jamy ustnej. Zabieg taki wykonuje się tylko w gabinecie stomatologicznym. Polega on na dokładnym, profesjonalnym wyczyszczeniu zębów. Za pomocą ultradźwięków usuwa się kamień nazębny, następnie piaskuje i poleruje zęby. Po takim zabiegu zęby są oczyszczone i kamienia i płytki nazębnej. Są lśniące i gładkie. Już po takim zabiegu zęby są bielsze. Wybielać zęby można różnymi sposobami. W domu lub w gabinecie dentystycznym. Dostępne w aptece pasty i środki wybielające jeśli będą stosowane zgodnie u informacją podaną na ulotce nie będą niebezpieczne dla zębów i dziąseł. Najlepiej sposób wybielania skonsultować za stomatologiem.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.