Konkurs "Było sobie życie" - wygraj 1 z 20 zestawów płyt z tym niezwykłym serialem!

Zapraszamy do udziału w konkursie "Było sobie życie". Do rozdania mamy 20 zestawów składających się z 6 płyt ze wszystkimi odcinkami kultowego serialu "Było sobie życie" w jakości HD. Aby zostać zwycięzcą, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie!

W konkursie "Było sobie życie" możesz wygrać 1 z 20 płyt z bajką "Było sobie życie".

Konkurs "Było sobie życie" - wygraj 1 z 20 płyt z tym niezwykłym serialem!

Serial "Było sobie życie" ma już 30 lat! Produkcja zjednała sobie wiele serc najmłodszych widzów, również w Polsce. Do dzisiaj dorośli już widzowie z rozrzewnieniem wspominają swoje dzieciństwo, któremu towarzyszyła właśnie ta animacja. Twórcą "Było sobie życie" jest Albert Barillé (co ciekawe Francuz, ale urodzony w Warszawie). Pan Barillé wielokrotnie podkreślał, że dzieci nie należy lekceważyć, a wręcz przeciwnie - traktować poważnie, bo rozumieją znacznie więcej niż nam się wydaje. Jeśli da im się odpowiednie narzędzia, będą rozwijać swoje pasje, odkrywać świat.

Właśnie dlatego Barillé stworzył bajkę, która przedstawiała świat wewnątrz organizmu jako pełen bohaterów, stających do pojedynku z bakteriami i wirusami. Leukocyty, komórki, czerwone krwinki stały się żyjącymi istotami, przewodnikami po tajemnicach organizmu. Dzięki temu najmłodsi mogli się identyfikować z postaciami z "Było sobie życie", a jednocześnie zrozumieć naukowy przekaz, który z serialu płynął. Bajka, odwołująca się do pamięci mimowolnej dziecka sprawia bowiem, że najmłodsi szybko się uczą.

Konkurs "Było sobie życie": nagrody

W związku z 30-leciem produkcji Wydawnictwo Hippocampus postanowiło wydać serial w wersji HD, by nowe pokolenia dzieci mogły wybrać się w podróż po ludzkim organizmie z Piotrem, Pierretką, Wielkim Mistrzem i innymi bohaterami bajki. Rekonstrukcji serii podjęło się Studio Mikros Image, by kolejni mali widzowie, oglądając "Było sobie życie" w nowej jakości, utwierdzili się w przekonaniu, że nauka i wiedza to przede wszystkim świetna zabawa.

W konkursie do wygrania jest 1 z 20 zestawów płyt z wszystkimi odcinkami serialu "Było sobie życie" w jakości HD:


Jak wziąć udział w konkursie "Było sobie życie"?

By wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz poniżej, odpowiadając na zadane pytanie i podając swoje dane. Konieczne jest również pozostawienie swojego adresu e-mail oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Konkurs trwa od 10.14.2017 do 20.04.2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15.05.2017 r. w tym artykule konkursowym. Zwycięzcy otrzymają również wiadomość e-mail z informacją o wygranej.

Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij print wydrukuj
Zobacz także
Zdjęcia: Materiały prasowe

Aktualizacja: 11.04.2017

DlaPacjentow24.pl
Najpopularniejsze artykuły
"Klinika urody" - jak zgłosić się do programu TVN Style? Zobacz, co możesz zrobić, żeby zmienić swój wygląd

"KLINIKA URODY" - rusza nabór do nowej edycji! Chcesz wziąć udział w programie TVN Style? Jeśli...

więcej

36

Ministerstwo Zdrowia skazuje Polki z mięśniakami na usunięcie macicy Ministerstwo Zdrowia skazuje Polki z mięśniakami na usunięcie macicy

Ministerstwo Zdrowia nie zgodziło się na refundowanie jedynego leku dla kobiet z mięśniakami...

więcej

31

Pakiet onkologiczny - diabeł tkwi w szczegółach Pakiet onkologiczny - diabeł tkwi w szczegółach

Wprowadzeniu nowego systemu leczenia raka, zwanego pakietem onkologicznym, towarzyszyły szczytne...

więcej

26

Brak leku w aptece? Winny odwrócony łańcuch dystrybucji Brak leku w aptece? Winny odwrócony łańcuch dystrybucji

Od dłuższego czasu Polacy mają problem ze zdobyciem ważnych leków. Sytuacja ta dotyczy ponad 200...

więcej

25

Znajdź badanie

albo

albo

Alfabetyczny indeks badań

a b c d e f g h i k
l m n o p r s t u v
w z ż
Eksperci

Hormony zawarte w tabletkach antykoncepcyjnych hamują owulację, hamują tylko ostatni ostatni etap dojrzewania pęcherzyków w jajniku. Pęcherzyki rosną do około 10 mm, potem już nie. Stąd obraz...

Myślę, że najlepszym wyjściem z sytuacji będzie konsultacja i prawdopodobnie terapia psychologiczna. Sytuacje, które Pani opisuje, bardzo niekorzystnie na Panią oddziałują, jednakże nie mają związku...

Zdrowa społeczność

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.