Konkurs "Było sobie życie" - WYNIKI!

Zapraszamy do udziału w konkursie "Było sobie życie". Do rozdania mamy 20 zestawów składających się z 6 płyt ze wszystkimi odcinkami kultowego serialu "Było sobie życie" w jakości HD. Aby zostać zwycięzcą, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie!

W konkursie "Było sobie życie" możesz wygrać 1 z 20 płyt z bajką "Było sobie życie".

Konkurs "Było sobie życie" - wygraj 1 z 20 płyt z tym niezwykłym serialem!

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi! Poniżej przedstawiamy listę laureatów konkursu, którzy otrzymają również wiadomość e-mail z informacją o wygranej:

1. Ewa Wyszomirska

2. Maciej Jędreko

3. Krystyna Pisarska

4. Marta Janik

5. Joanna Jędrasik

6. Anna Radomska

7. Sylwia Ogrodowczyk

8. Beata Szymanek

9. Dobromiła Stencel

10. Elżbieta Pajdowska

11. Monika Czernow

12. Adam Wróblewski

13. Anna Marczewska

14. Edyta Czuber

15. Magdalena Psiuk

16. Magdalena Drwal

17. Aneta Bednarska

18. Kamila Kamińska

19. Angelika Osińska

20. Zofia Klecz

Serdecznie gratulujemy!

_____________________________________________________________________________________________________________________

Serial "Było sobie życie" ma już 30 lat! Produkcja zjednała sobie wiele serc najmłodszych widzów, również w Polsce. Do dzisiaj dorośli już widzowie z rozrzewnieniem wspominają swoje dzieciństwo, któremu towarzyszyła właśnie ta animacja. Twórcą "Było sobie życie" jest Albert Barillé (co ciekawe Francuz, ale urodzony w Warszawie). Pan Barillé wielokrotnie podkreślał, że dzieci nie należy lekceważyć, a wręcz przeciwnie - traktować poważnie, bo rozumieją znacznie więcej niż nam się wydaje. Jeśli da im się odpowiednie narzędzia, będą rozwijać swoje pasje, odkrywać świat.

Właśnie dlatego Barillé stworzył bajkę, która przedstawiała świat wewnątrz organizmu jako pełen bohaterów, stających do pojedynku z bakteriami i wirusami. Leukocyty, komórki, czerwone krwinki stały się żyjącymi istotami, przewodnikami po tajemnicach organizmu. Dzięki temu najmłodsi mogli się identyfikować z postaciami z "Było sobie życie", a jednocześnie zrozumieć naukowy przekaz, który z serialu płynął. Bajka, odwołująca się do pamięci mimowolnej dziecka sprawia bowiem, że najmłodsi szybko się uczą.

Konkurs "Było sobie życie": nagrody

W związku z 30-leciem produkcji Wydawnictwo Hippocampus postanowiło wydać serial w wersji HD, by nowe pokolenia dzieci mogły wybrać się w podróż po ludzkim organizmie z Piotrem, Pierretką, Wielkim Mistrzem i innymi bohaterami bajki. Rekonstrukcji serii podjęło się Studio Mikros Image, by kolejni mali widzowie, oglądając "Było sobie życie" w nowej jakości, utwierdzili się w przekonaniu, że nauka i wiedza to przede wszystkim świetna zabawa.

W konkursie do wygrania jest 1 z 20 zestawów płyt z wszystkimi odcinkami serialu "Było sobie życie" w jakości HD:


Jak wziąć udział w konkursie "Było sobie życie"?

By wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz poniżej, odpowiadając na zadane pytanie i podając swoje dane. Konieczne jest również pozostawienie swojego adresu e-mail oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Konkurs trwa od 10.14.2017 do 20.04.2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15.05.2017 r. w tym artykule konkursowym. Zwycięzcy otrzymają również wiadomość e-mail z informacją o wygranej.

Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij print wydrukuj
Zobacz także
Zdjęcia: Materiały prasowe

Aktualizacja: 25.04.2017

DlaPacjentow24.pl
Najpopularniejsze artykuły
Przez kleszcza Sebastian zapadł w śpiączkę. Możesz mu pomóc! Przez kleszcza Sebastian zapadł w śpiączkę. Możesz mu pomóc!

Kleszczowe Zapalenie Mózgu (KZM) to choroba, na którą nie ma lekarstwa. Cztery lata temu przekonał...

więcej

186

Skażone jajka. Czy fipronil w jajkach jest groźny? Skażone jajka. Czy fipronil w jajkach jest groźny?

Czy Polacy jedzą skażone fipronilem jajka? Okazuje się, że jajka ze środkiem biobójczym znalazły...

więcej

183

"Klinika urody" - jak zgłosić się do programu TVN Style? Zobacz, co możesz zrobić, żeby zmienić swój wygląd

"KLINIKA URODY" - rusza nabór do nowej edycji! Chcesz wziąć udział w programie TVN Style? Jeśli...

więcej

55

Anna Grodzka i proces zmiany płci. Jak Anna Grodzka zmieniła płeć? Anna Grodzka i proces zmiany płci. Jak Anna Grodzka zmieniła płeć?

Zanim Anna Grodzka stała się kobietą, przez 56 lat była Krzysztofem Bęgowskim. Dlaczego Anna...

więcej

39

Znajdź badanie

albo

albo

Alfabetyczny indeks badań

a b c d e f g h i k
l m n o p r s t u v
w z ż
Eksperci

Niestety, bez pomocy logopedy nie wyćwiczy Pani sama prawidłowej głoski r. Logopeda musi zdiagnozować rodzaj wady (głoska r może mieć różne formy), dobrać odpowiednie ćwiczenia, które będzie Pani...

Do miesiączki, która powinna pojawić się 4-6 tygodni po poronieniu, nie radzę współżyć. Po miesiączce radzę zgłosić się na badanie do lekarza prowadzącego i porozmawiać o optymalnym czasie na...

Zdrowa społeczność

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.