dr n. med. Elżbieta Szymańska

Od pewnego czasu moje dłonie są bardzo suche i mają małe dziurki, tak jakby ktoś mi je poprzebijał igłą. Dodam jeszcze, że bardzo pieką, ale nie odczuwam świądu. Nie mam na nic alergii.

dodano 23-3-2015

Pracuję fizycznie, codziennie 8 godzin używam nożyczek. Od tego, jak mam je w ręku, nad kostką zrobiła mi się nieładna narośl, jest miękka. Wygląda to jak odcisk, ma troszkę ciemniejszy kolor od skór…

dodano 22-12-2014

Czy krem Pigmanorm na przebarwienia może powodować skutki uboczne? Czy hydrochinon w nim zawarty jest niebezpieczny dla użytkownika?

dodano 20-4-2015

Jestem fryzjerem. Robiłam klientce pasemka przy użyciu farby (nie zastosowałam rozjaśniacza, gdyż klientka zasygnalizowała mi, że po rozjaśniaczu wypadały jej włosy - nie miała jednak pewności). Zadz…

dodano 3-6-2015

Ostatnio dermatolog przepisała mi na trądzik żel Duac. Nie powiedziała mi jednak jak mam go stosować. Czy smarować całą twarz, czy tylko miejscowo na krosty? Dodam, że trądzik (głównie ropne krosty)…

dodano 21-2-2014

Jestem w trakcie leczenia trądziku różowatego lekami Tetralysal 300 mg i Metronidazol w żelu. Za tydzień umówiona jestem na zabieg zamykania naczynek na nosie metodą elektrokoagulacji. Czy branie ty…

dodano 21-2-2014

Po jakim czasie można zrobić zabieg mikrodermabrazji po odstawieniu Izoteku?

dodano 23-9-2014

Mam problem z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi na twarzy. Czytałam, że ich pękaniu może zapobiec doustne przyjmowanie wyciągu z kasztanowca (w płynie). Rzeczywiście, w ulotce jest napisane, że n…

dodano 23-9-2014

Mam pytanie dotyczące rogowacenia ciemnego. Wystąpiła u mnie plama na zagłębieniu fałd szyjnych, która z początku była maleńka. W przeciągu roku urosła bardzo i daje efekt brudnej szyi, ale w miejscu…

dodano 2-10-2014

Mam poważny problem z intensywnie zaczerwienioną skórą twarzy. Od trzech tygodni zażywam lek na trądzik - Izotek. Od około tygodnia nie mogę sobie z tym poradzić. Wszyscy zwracają na mnie uwagę.…

dodano 18-2-2014

Już od dzieciństwa mam na penisie pewne znamiona. Dermatolog stwierdził, że jest to znamię Navus verrocucus. Podobno nie można tego usunąć. Nie wygląda to estetycznie. Czy można prosić o jakąś porad…

dodano 30-4-2014

Mam problem z dłońmi. Skóra na nich pęka i robi się twarda, tak jakbym wylał sobie jakiś klej na ręce, po czym schodzi mi płatami oraz strasznie boli. Co robić? Proszę o pomoc.

dodano 27-5-2014