TEST CIĄŻOWY ONLINE - sprawdź, czy możesz być w ciąży

2017-02-27 16:31

Test ciążowy online jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które zadają sobie pytanie "czy jestem w ciąży?". Jeśli masz objawy ciąży i zastanawiasz się, czy spodziewasz się dziecka, rozwiąż darmowy test ciążowy bez wychodzenia z domu. Pomaga on z dużym prawdopodobieństwem określić, czy wkrótce zostaniesz mamą.

TEST CIĄŻOWY ONLINE - sprawdź, czy możesz być w ciąży
Autor: Thinkstockphotos.com TEST CIĄŻOWY ONLINE - sprawdź, czy możesz być w ciąży
Testy ciążowe. Dlaczego lepiej wykonywać te z surowicy krwi?

Test ciążowy online jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które zadają sobie pytanie "czy jestem w ciąży?". Masz objawy ciąży, takie jak nudności i wymioty, zawroty głowy, wrażliwe i bolące piersi, częste parcie na pęcherz, zmiana apetytu, a przede wszystkim - brak okresu? Rozwiąż darmowy test ciążowy bez wychodzenia z domu i sprawdź, czy możesz być w ciąży.

SPRAWDŹ - Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy?

Podczas rozwiązywania testu ciążowego pamiętaj, aby odpowiadać zgodnie z prawdą. Jeżeli przy którymś pytaniu masz wątpliwości, zaznacz odpowiedź która wydaje ci się najbliższa prawdy. Pamiętaj, że ostateczną diagnozę może postawić ginekolog na postawie badania lekarskiego.

SPRAWDŹ - Jak wykonać test ciążowy?

Test ciążowy online jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które zadają sobie pytanie "czy jestem w ciąży?".

Wczesne objawy ciąży

CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY?

Pytanie 1 z 9
Czy spóźnia ci się okres?

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza