TEST CIĄŻOWY ONLINE - sprawdź, czy możesz być w ciąży

2017-02-27 16:31 Monika Majewska

Test ciążowy online jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które zadają sobie pytanie "czy jestem w ciąży?". Jeśli masz objawy ciąży i zastanawiasz się, czy spodziewasz się dziecka, rozwiąż darmowy test ciążowy bez wychodzenia z domu. Pomaga on z dużym prawdopodobieństwem określić, czy wkrótce zostaniesz mamą.

Test ciążowy online jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które zadają sobie pytanie "czy jestem w ciąży?". Masz objawy ciąży, takie jak nudności i wymioty, zawroty głowy, wrażliwe i bolące piersi, częste parcie na pęcherz, zmiana apetytu, a przede wszystkim - brak okresu? Rozwiąż darmowy test ciążowy bez wychodzenia z domu i sprawdź, czy możesz być w ciąży.

SPRAWDŹ - Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy?

Podczas rozwiązywania testu ciążowego pamiętaj, aby odpowiadać zgodnie z prawdą. Jeżeli przy którymś pytaniu masz wątpliwości, zaznacz odpowiedź która wydaje ci się najbliższa prawdy. Pamiętaj, że ostateczną diagnozę może postawić ginekolog na postawie badania lekarskiego.

SPRAWDŹ - Jak wykonać test ciążowy?

Test ciążowy online jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które zadają sobie pytanie "czy jestem w ciąży?".

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Nowy numer magazynu Dziecko Zakupy i My już w sprzedaży! A w nim ponad 200 polecanych produktów dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży a także inspiracje i porady dla całej rodziny! 164 strony za 4,99 zł.

Sprawdź
Dziecko zakupy i my
KOMENTARZE
Elzbieta
|

Czy jestem w ciazy

Wiktoria
|

Zrobilam quiz i potem u ginekolog co potwierdził ciążę nie wiem jak na to zareaguje mój narzeczony ale ja się cieszę ze urodze dziecko

Ssbina
|

Miałam okres 28 kwiecień skoczłam na 2 maj a teraz czuje się jak by była w cioszy dzwne uczucie mam w brzuchu

Syla
|

Biorę tabletki antykoncepcyjne 5lat teraz leczę się na tarczycę i zapomialam wziasc dwuch tabletek boli mnie krzyż pobolewanie brzuch i jestem słaba czuje ucisk w brzuchu.wczesniej też zdarzało mi się nie brać tabletek ale miesiączkę miałam normalnie teraz mi się spóźnia.czy mogę być w ciąży.dodam że mam dziwne uczucie w brzuchu

Karolina
|

Mualam śerpniu 13 miesięcy a skonczylam 18 śerpnia i kiedy powinam dostać muesiaczke

jula
|

mam podejrzenie ze jestem w ciazy chcialabym to sprawdzic