Wakacyjne Studio Radia Plus tym razem w Warszawie: sprawdź szczegóły!

2019-08-01 11:38

Wakacyjne Radio Plus zawita w najbliższy weekend na warszawskie Bulwary Wiślane. Sprawdźcie, jakie atrakcje czekają na zwiedzających!

Wakacyjne Studio Radia Plus tym razem w Warszawie: sprawdź szczegóły!
Autor: archiwum serwisu

Jeśli szukacie ciekawej i edukacyjnej rozrywki na weekend, odwiedźcie warszawskie Bulwary Wiślane w najbliższą sobotę (03.08.) o 10. 

Jakie atrakcje czekają na warszawiaków w ramach Wakacyjnego Studia Radia Plus?

Zapraszamy na spotkanie z Karoliną Niewiadomską - dyplomowanym kosmetologiem z 6-letnim doświadczeniem w branży beauty. Nasza ekspertka specjalizuje się w problemach skórnych, terapiach łączonych, przeciwtrądzikowych i przeciwstarzeniowych, jak i w profesjonalnym doradztwie z zakresu pielęgnacji pozabiegowej.

Karolina Niewiadomska jest także instruktorem kursów kosmetycznych - po latach nauki chce zapewnić możliwie jak najwyższą jakość usług oraz maksymalne efekty terapeutyczne. W swoim Instytucie Urody stosuje autorskie procedury zabiegowe oraz zapewnia indywidualne podejście do klienta.

1 sierpnia minęła 75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, więc będziemy się wokół tego tematu poruszać. Nasze studio odwiedzą rekonstruktorzy z grupy historycznej Zgrupowania Radosław. Będziemy rozmawiać o tym, co młodych ludzi pociąga w historii Powstania. Pojawi się również jedna z organizatorek kampanii BohaterON, w ramach której wysyłane są kartki do powstańców. Poruszony zostanie również problem pomocy materialnej uczestnikom powstania.

Porozmawiamy także o tym, jak rozwija się Centrum Nauki Kopernik i o powrocie Warszawy nad Wisłę, a także o różnych sposobach poruszania się po stolicy, m.in o modzie na hulajnogi.