Wakacyjne Studio Radia Plus tym razem w Krakowie: sprawdź, co dla ciebie przygotowaliśmy

2019-08-16 13:15

Wakacyjne Studio Radio Plus znajdziecie w sobotę 17 sierpnia w Krakowie. Czekamy na Was w Parku Szczepańskim od 11 do 16. Sprawdźcie, dlaczego warto się pojawić!

Radio plus
Autor: materiały prasowe

W nadchodzącą sobotę Radio Plus i Poradnikzdrowie.pl zapraszają do skorzystania z badań wzroku i konsultacji, których udzieli Agnieszka Mielnik-Mierzwińska, absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.

Nasza specjalistka pracuje w Klinicznym Oddziale Okulistycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie na stanowisku starszego asystenta, gdzie głównie zajmuje się chirurgią powiek. Przez wiele lat pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie. Doświadczenie i wiedzę zdobyła również na licznych konferencjach i zjazdach okulistycznych w kraju i zagranicą.

Przeprowadza kwalifikacje do wielu zabiegów okulistycznych. Wykonuje wiele zabiegów w zakresie chirurgii powiek. Stale podnosi swoje kwalifikacje m.in poprzez stale szkolenia i współpracę w zakresie okuloplastyki z Profesorem Ben Simonem Wydziału Lekarskiego im. Sacklera na Uniwersytecie w Tel Awiwie.

Oprócz porad zdrowotnych czeka na was wiele atrakcji - zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Do zobaczenia w Krakowie!