Sharon Osbourne nie może przestać chudnąć. Kolejna ofiara popularnego leku

2023-09-26 11:18

Sharon Osbourne, od ponad 40 lat żona gwiazdy rocka, Ozzy'ego Osbourne'a, ostatnio wyraźnie schudła. Gdy portale plotkarskie prześcigają się w publikacjach jej anorektycznej szczupłości, celebrytka wraz z rodziną udzieliła wywiadu, w którym wyjaśniła, że wcale nie chce chudnąć. Co stoi za wyglądem Sharon Osbourne?

Sharon Osbourne nie może przestać chudnąć. Kolejna ofiara popularnego leku
Autor: IG Sharon Osbourne nie może przestać chudnąć. Kolejna ofiara popularnego leku

Sharon Osbourne ciągle chudnie

Sharon Osbourne, małżonka „księcia ciemności”, heavymetalowego muzyka Ozzy'ego Osbourne'a, celebrytka i matka trójki również sławnych dzieci, oprócz bycia znaną żoną, jest też znaną bizneswoman i aktywistką wspierającą walkę z rakiem, fundatorką The Sharon Osbourne Colon Cancer Program.

Po zwycięskiej walce z nowotworem, którą stoczyła w 2002 roku, wyzdrowiała i wyglądała kwitnąco. Niestety w ostatnim czasie Sharon Osbourne ciągle chudnie. Jak przyznała, to nie choroba jest przyczyną jej wątłej aparycji.

W formie 24: fakty na temat odchudzania

Sharon Osbourne powiedziała o odchudzaniu lekiem na cukrzycę

Gwiazda, jak wielu innych celebrytów, nie stroniła od leku na cukrzycę, który w Hollywood i nie tylko zyskał popularność jako środek skuteczny w odchudzaniu bez wysiłku. Sharon Osbourne, która podobnie jak jej dzieci, miewała krągłą sylwetkę, stała się bardzo szczupła. Jednak, jak zauważyła z czasem z niepokojem, po odstawieniu odchudzającego leku na cukrzycę, nadal chudnie.

Początkowy zachwyt odchudzającymi zastrzykami zaczyna więc sukcesywnie się zmniejszać. Także Sharon Osbourne przyznała, że chociaż skutecznie chudła, to jednocześnie towarzyszyły jej uporczywe wymioty i źle się czuła w okresie odchudzania. Po zrzuceniu 12 kg zaprzestała zażywania leków, ale... nie przestala chudnąć.

W wywiadzie, którego udzieliła Piersowi Morganowi, znanemu brytyjskiemu dziennikarzowi, przyznała, że sądzi, iż jest już za chuda i że nie chciała aż tak stracić na wadze. Ponadto wciąż nie może zatrzymać procesu chudnięcia, a wpływa on nie tylko na jej sylwetkę, ale i twarz, przez co pojawiły się podejrzenia, że to korzystała z operacji plastycznych.

O tym, że lek na cukrzycę, choć niewątpliwie skuteczny w odchudzaniu, może być też niebezpieczny, mówi się coraz głośniej. Znane są przypadki tzw. paraliżu żołądka, który powoduje stałe wymioty i uniemożliwia przyjmowanie pokarmu nawet po odstawieniu leków. Można o tym przeczytać m.in. TUTAJ.