Rusza IV Forum Digital Evolution for Pharma & Medical. Poznaj szczegóły

2023-05-30 11:38

Już w najbliższy czwartek odbędzie się jedno z największych wydarzeń branżowych w Polsce – IV Forum Digital Evolution for Pharma & Medical. Potrwa dwa dni i ponownie będzie gościć wielu ekspertów, którzy zabiorą głos w dyskusji na temat cyfryzacji w ochronie zdrowia. Zobacz, co jeszcze będzie działo się podczas tegorocznej edycji.

Rusza IV Forum Digital Evolution for Pharma & Medical. Poznaj szczegóły
Autor: Materiały Prasowe Rusza IV Forum Digital Evolution for Pharma & Medical. Poznaj szczegóły

Przed nami IV edycja Forum Digital Evolution for Pharma & Medical. To największe wydarzenie pierwszego półrocza w Polsce odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2023 roku w Warszawie. Skierowane jest przede wszystkim do digital, product i brand managerów z branży medycznej i farmaceutycznej.

"Digital Pharma to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, skupiające wiodących ekspertów z obszaru farmacji i opieki zdrowotnej. Wierzymy, że tegoroczna edycja będzie niezwykle inspirująca i przyniesie nowe spojrzenie na innowacje w sektorze farmaceutycznym " – powiedziała Anna Kępka, project manager konferencji Digital Pharma.

W trakcie wydarzenia odbędą się panele dyskusyjne i prelekcje, podczas których zaproszeni eksperci z różnych dziedzin, m.in. ochrony danych pacjentów, analizy danych, e-zdrowia i przedstawiciele firm farmaceutycznych będą dyskutować na temat problemów związanych z cyfryzacją w sektorze zdrowia. Poruszą następujące zagadnienia:

  • Jak zwiększać skuteczność działań marketingowych?
  • Jak digital i product manager mogą wspierać dział sprzedaży?
  • Jak skutecznie wdrażać multi- i omni- channelowe kampanie marketingowe?

W tegorocznej edycji Forum Digital Evolution for Pharma & Medical wezmą udział specjaliści wielu firm m.in. Abbvie, Adamed, Bayer, Chiesi, Johnson&Johnson, Pfizer, Polpharma czy Sanofi.

Program obejmuje także sesje networkingowe i warsztaty praktyczne. Więcej informacji o tym wydarzeniu można znaleźć tutaj.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki