Najnowsze wieści o zdrowiu Marty Kubackiej. Skoczek pokazał zdjęcie ze szpitala

2023-03-25 15:09

Dawid Kubacki przekazał nowe informacje o stanie zdrowia swojej żony. Marta Kubacka nadal przebywa w szpitalu, jest pod opieką lekarzy. Jakie są najnowsze wieści w sprawie zdrowia żony Kubackiego?

Najnowsze wieści o zdrowiu Marty Kubackiej. Skoczek pokazał zdjęcie ze szpitala
Autor: instagram.com/_marta_ku_ Najnowsze wieści o zdrowiu Marty Kubackiej. Skoczek pokazał zdjęcie ze szpitala

Przypomnijmy, że Marta Kubacka trafiła do szpitala w minioną niedzielę. Od tego czasu jest pod stałą opieką lekarzy. Przyczyną miały być problemy kardiologiczne, a konkretnie arytmia serca. Jej stan był oceniany przez lekarzy jako poważny.

Z tego powodu Dawid Kubacki podjął decyzję o rezygnacji z turnieju w Norwegii, a tym samym zakończył swój udział w zawodach. Od razu wrócił do Polski.

Rodzina Kubackich otrzymała wiele słów wsparcia ze strony rodziny, znajomych, całego środowiska sportowego oraz fanów. Dziś skoczek postanowił przekazać najnowsze wieści o stanie zdrowia żony. Pokazał także zdjęcie ze szpitala. 

Poradnik Zdrowie: kiedy iść do kardiologa?

Jaki jest stan Marty Kubackiej? Najnowsze informacje

Dawid Kubacki umieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformował o stanie zdrowia Marty.

"Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia" - czytamy na Instagramie skoczka. 

Kubacki pokazał także zdjęcie, na którym widzimy, jak trzyma dłoń małżonki podłączonej do szpitalnej aparatury.

Z wpisu Dawida Kubackiego można wywnioskować, że stan Marty ulega stopniowej poprawie. Pod postem pojawiła się kolejna fala słów wsparcia dla całej rodziny Kubackich. 

My także dołączamy do tych szczerych życzeń i mamy nadzieję, że Marta Kubacka szybko wróci do męża i dzieci zdrowa.