„Innowacyjna Fizjoterapia” - VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa już wkrótce!

2022-02-14 9:08

VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjna Fizjoterapia to kolejna odsłona cieszącej się uznaniem inicjatywy skierowanej do pracowników naukowych, doktorantów, studentów, praktyków oraz innych osób bezpośrednio związanych z fizjoterapią, bądź też zainteresowanych poruszaną podczas wydarzenia tematyką.

„Innowacyjna Fizjoterapia”  - VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa
Autor: Getty Images

Konferencja odbędzie się 9 kwietnia 2022 roku. Celem Konferencji jest udowodnienie, że fizjoterapia to praktyczna, aplikacyjna, pełna wyzwań i pasji nauka, a także możliwość nawiązania kontaktów branżowych jak i poszerzenie swojej wiedzy i doświadczeń.

Do udziały w Konferencji zachęcamy głównie fizjoterapeutów oraz osoby ze środowiska medycznego i okołomedycznego, ale przede wszystkim pasjonatów fizjoterapii.

Coraz bardziej interdyscyplinarny charakter fizjoterapii pozwala na znalezienie jej elementów w wielu dziedzinach nauki. W związku z tym mile widziane będzie także uczestnictwo np. fizyków, biochemików, biotechnologów, inżynierów, pedagogów, psychologów, logopedów itd.

Uczestnicy Konferencji będą mieli możliwość przedstawienia wyników badań w formie wystąpienia ustnego, prezentacji posteru oraz publikacji rozdziału w monografii naukowej.

By wziąć udział w Konferencji należy:

  • wypełnić formularz rejestracji uczestnictwa (w przypadku uczestników czynnych i biernych),
  • wypełnić formularz rejestracji tematu wystąpienia i posteru (w przypadku uczestników czynnych).

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w Konferencji dostępne są tutaj.