Ewa Minge zmaga się z chorobą. Pokazała, jak wygląda. "Pęka mi skóra wokół oczu, schodzi płatami"

2022-07-28 9:44

Ewa Minge zawsze stara się prezentować jak najlepiej, a jej zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych zazwyczaj przedstawiają celebrytkę w mocnym makijażu i idealnie zrobionych włosach. Nic więc dziwnego, że fanów zaskoczył ostatni post, w którym Minge pokazała się bez makijażu. Pod zdjęciem opisała swoje zmagania z chorobą.

Ewa Minge
Autor: Instagram

"Nie samym pięknem człowiek żyje...". Tymi słowami Minge rozpoczęła swoją wypowiedź. Okazuje się, że celebrytka od dłuższego czasu zmaga się z silną alergią. Skutki widoczne są m. in. na twarzy.

Alergia pokarmowa u dzieci - jak jej uniknać

"Ostatnio koleżanka alergia atakuje mnie częściej jak szczęście"

Ewa Minge postawiła na szczerość i pokazała, jak wygląda jej twarz bez makijażu, w trakcie zmagań z chorobą. Jej oczy są opuchnięte, skóra wokół nich zaczerwieniona. Widać też liczne przebarwienia na twarzy.

"Po takim wstępnym stanie potężnego swędzenia, pieczenia , pęka mi skóra wokół oczu, schodzi płatami i nieziemsko boli ..." - tłumaczy celebrytka.

Te objawy są wynikiem alergii oraz obciążonej wątroby. "Mieszanka alergii i konsekwencji jej leczenia...wątroba nie przerabia leków" - pisze.

Choć alergia atakuje projektantkę coraz częściej, Minge nie poddaje się, tylko szuka w tej całej sytuacji pozytywów. Ewa podkreśliła, że cieszy się, że w obecnej sytuacji ma możliwość pracy z domu, gdyż pokrycie jej skóry w obecnym stanie makijażem z pewnością nie polepszyłoby jej stanu. Celebrytka podkreśla również, że człowiek ma czasem lepsze i czasem gorsze momenty, a dzielenie się swoim gorszym czasem nie jest powodem do hejtu.

"Człowiek jest ułomny a piękno umowne" - podsumowuje.