Adam Sandler już po operacji. "Nie jestem w stanie zawiązać własnego buta"

2022-12-07 11:23

Znany aktor przechodzi rekonwalescencje po operacji biodra. Zabieg zakończył się sukcesem, a Adam Sandler powoli wraca do zdrowia. 56-latek przyznał, że z powodu operacji poczuł się staro. - Tylko bolesne jest mówienie tego na głos – żartował w trakcie wywiadu.

Adam Sandler już po operacji. Nie jestem w stanie zawiązać własnego buta
Autor: Instagram / Page Six Adam Sandler już po operacji. "Nie jestem w stanie zawiązać własnego buta"

Trzy miesiące temu świat obiegły zdjęcia aktora, który poruszał się o lasce. Adam Sandler we wrześniu przeszedł operację. Mężczyzna potrzebował zabiegu ze względu na problemy ze stawem biodrowym.

Adam Sandler powoli wraca do zdrowia

Obecnie Adam Sandler przechodzi rekonwalescencje. Zabieg zakończył się sukcesem, a aktor powoli wraca do zdrowia.

Choć jak przyznał - operacja sprawiła, że poczuł się staro.

56-latek podczas wywiadu udzielanemu portalowi "Page Six" żartował, że przyczyną jego zdrowotnych problemów jest gra w koszykówkę.

Operacja stawów - wybór czy konieczność?

Aktor może liczyć na wsparcie bliskich

Sandler wyznał także, że problemy zdrowotne uniemożliwiły mu wykonywanie wielu prozaicznych czynności. - Nie jestem w stanie zawiązać własnego buta – powiedział i dodał, że mógł zawsze liczyć na pomoc rodziny.

Adam Sandler wyjaśnił, że jego żona Jackie oraz córki Sadie i Sunny na zmianę pomagały mu wiązać buty. Nawet mimo tego, że po operacji nie był idealnym pacjentem, jego rodzina zawsze się o niego troszczyła.

- Dużo krzyczałem, potem się uspokoiłem i zjadłem trochę jedzenia – żartował znany aktor.