26 maja na Bulwarach - salon zdrowia i urody dla mam

2018-05-26 1:37

Drogie Mamy to jest weekend przygotowany z myślą o Was! Jesteście w Warszawie? Przyjdźcie koniecznie na Bulwary wiślane.

Bulwary wiślane
Autor: fot. materiały prasowe

Już w najbliższą sobotę i niedzielę w Bulwarze Muzycznym zagości Strefa Zdrowia i Urody! Będzie okazja, by bezpłatnie zmierzyć swój poziom antyoksydantów, przetestować nasze unikalne technologie Galvanic Spa i LumiSpa oraz skonsultować z obecnym podczas eventu lekarzem, kosmetologiem, dietetykiem.

Będzie można również trochę się poruszać. W sobotę o 17.00 na scenę na bulwarach ponowie zawita Nasser Naji, który w tanecznych rytmach przeprowadzi trening, w niedziele natomiast będzie można się wyciszyć wspólnie ćwicząc jogę przy zachodzie słońca oraz doskonalić technikę nordic walkingu.

W sobotę o 19.00 specjalnie dla mam zespół PATJO Jazz Duo wystąpi z mini recitalem.

W tym szczególnym dniu nie zapominamy o dzieciakach. W strefie animacji będą mogły przygotować kwiaty z bibuły oraz stworzyć laurkę dla mamy. Gwarantujemy dobą zabawę, dużo ruchu i świetne konkursy, a to wszystko pod czujnym okiem animatorów Parku Rozrywki Julinek. To będzie, piękny i bardzo kobiecy event! Do zobaczenia!