Czy jesteś dobrze przygotowana do porodu?

Rozwiąż nasz test, a przekonasz się, czy wiesz, jak przebiega poród, co dzieje się wtedy z twoim ciałem oraz jakie są procedury w szpitalu. Uwaga: na każde pytanie jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź.

Czy jesteś dobrze przygotowana do porodu?
Autor: photos.com Rozwiąż nasz test, a przekonasz się, czy wiesz, jak przebiega poród, co dzieje się wtedy z twoim ciałem oraz jakie są procedury w szpitalu.

Na przygotowanie się do porodu masz 9 miesięcy. Wydaje się, że to długo. W tym czasie odwiedzasz ginekologa, który udziela ci niezbędnych informacji, dużo sama czytasz na temat ciąży i porodu. I nic dziwnego, chcesz być jak najlepiej przygotowaną na jedną z najważniejszych chwil w życiu kobiety.

Ale ciąża i poród to ogrom nowych informacji i procedur. Do tego dołączy zdenerwowanie tuż przed rozwiązaniem. Łatwo wtedy zapomnieć o jakimś ważnym szczególe.

Rozwiąż test, a przekonasz się, czy naprawdę dużo wiesz na temat przebiegu porodu.

Gdy zbliża się termin porodu, łatwo o roztarnienie i błędy. Jeśli będziesz mieć pytania lub opadną cię jakieś wątpliwości, co do przebiegu ciąży i porodu, najlepiej rozwieje je ginekolog lub zaufana położna.