Czy jesteś dobrze przygotowana do porodu?

Rozwiąż nasz test, a przekonasz się, czy wiesz, jak przebiega poród, co dzieje się wtedy z twoim ciałem oraz jakie są procedury w szpitalu. Uwaga: na każde pytanie jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź.

Na przygotowanie się do porodu masz 9 miesięcy. Wydaje się, że to długo. W tym czasie odwiedzasz ginekologa, który udziela ci niezbędnych informacji, dużo sama czytasz na temat ciąży i porodu. I nic dziwnego, chcesz być jak najlepiej przygotowaną na jedną z najważniejszych chwil w życiu kobiety.

Ale ciąża i poród to ogrom nowych informacji i procedur. Do tego dołączy zdenerwowanie tuż przed rozwiązaniem. Łatwo wtedy zapomnieć o jakimś ważnym szczególe.

Rozwiąż test, a przekonasz się, czy naprawdę dużo wiesz na temat przebiegu porodu.

Gdy zbliża się termin porodu, łatwo o roztarnienie i błędy. Jeśli będziesz mieć pytania lub opadną cię jakieś wątpliwości, co do przebiegu ciąży i porodu, najlepiej rozwieje je ginekolog lub zaufana położna.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE
Koko
|

Zrobiłam test i zdecydowanie muszę jeszcze poczytać o porodzie. Na szczęście ja mam na to jeszcze parę miesięcy. Jestem na etapie szukania szkoły rodzenia. Liczę na to, że zdołam naprawdę dobrze się przygotować. :)