Ciężarna Dominika Gwit pokazała się w masce tlenowej. "Przebyłam wiele rozmów z lekarzami"

2022-09-27 10:41

Dominika Gwit-Dunaszewska za kilka miesięcy powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Nie ukrywa, że jest to dla niej wielkie szczęście i spełnienie marzeń. Ostatnio jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Najnowsze zdjęcie z Instastory, na którym aktorka jest w masce tlenowej, zaniepokoiło fanów. Wydała krótkie oświadczenie, co się z nią dzieje.

Dominika Gwit-Dunaszewska
Autor: Instagram

W sierpniu 2022 roku Dominika Gwit-Dunaszewska podzieliła się ze światem radosną nowiną, że wkrótce zostanie mamą. Udało się jej zajść w długo oczekiwaną ciążę. Z tej okazji opublikowała wówczas post za pośrednictwem mediów społecznościowych, w którym chciała się podzielić szczęściem, jakie wypełniało jej serce od wielu tygodni. "Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi" – wyznała aktorka na Instagramie. Wraz z mężem nie ukrywa, że ich wielkie marzenie się ziściło, bo o dziecko starali się kilka lat. Po raz pierwszy zostaną rodzicami i ujawniła też, że będą mieli synka.

Poradnik Zdrowie: skurcze w ciąży

Ciężarna Dominika Gwit-Dunaszewska w masce tlenowej. Tłumaczy, co się dzieje

Od tego momentu Dominika Gwit-Dunaszewska jest teraz bardzo aktywna w mediach społecznościowych – publikuje posty, a także udostępnia relacje na InstaStory. Jej grono obserwatorów liczy ponad 170 tys. osób. Co jakiś czas zamieszcza zdjęcia z ciążowym brzuszkiem, odpowiada na pytania internautów o ciążę i kompletowanie wyprawki dla pociechy. Ostatnio internautów zaniepokoiło to, że pokazała się w relacji na InstaStory… w masce tlenowej. Na szczęście na reakcję aktorki nie trzeba było długo czekać – wydała krótkie oświadczenie, w którym wyjaśnia, co się dzieje.

"Słuchajcie, każdy, absolutnie każdy, kto cierpi na chroniczne zapalenie zatok, dokładnie wie, kiedy przychodzi jesień. Wrzesień równa się zapalenie zatok i ciągnie się to do marca, bo czemu nie? I właśnie dzisiaj rano się z dzidziorem obudzili i wszystko zawalone" - powiedziała na Instastory.

Dla aktorki najważniejsze jest dbanie o zdrowie – swoje i maluszka rosnącego w jej brzuszku. Dzięki tej relacji fani odetchnęli z ulgą. Jak się okazało, Dominika Gwit-Dunaszewska ma problemy z zatokami i w związku z tym odbyła już kilka konsultacji ze specjalistami. "Spokojnie, spokojnie, myślałam o tym już od wielu miesięcy i przebyłam wiele rozmów z lekarzami. Jestem więc przygotowana. Nie ma tragedii, więc mam nadzieję, że jakoś to wyprowadzę" – uspokoiła aktorka.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza