XXIII Sympozjum naukowo-szkoleniowe Instytutu Kardiologii "Standardy, otwarte pytania, najnowsze technologie w kardiologii"

2016-11-15 9:14

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejne, tym razem już dwudzieste trzecie Sympozjum naukowo-szkoleniowe Instytutu Kardiologii "Standardy, otwarte pytania, najnowsze technologie w kardiologii". W tym roku spotykamy się 19 listopada w hotelu Sheraton w Warszawie.

XXIII Sympozjum naukowo-szkoleniowe Instytutu Kardiologii
Autor: Materiały prasowe Sympozjum naukowo-szkoleniowe Instytutu Kardiologii "Standardy, otwarte pytania, najnowsze technologie w kardiologii"

W programie XXIII Sympozjum naukowo-szkoleniowego Instytutu Kardiologii "Standardy, otwarte pytania, najnowsze technologie w kardiologii" zaplanowaliśmy sesję, na której przedstawione zostaną (w 10 kluczowych punktach z komentarzem) najnowsze rekomendacje Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, sesje otwartych pytań w kardiologii dotyczących m.in. zmian w diagnostyce choroby niedokrwiennej serca, leczeniu opornego nadciśnienia tętniczego, czy nagłego zgonu sercowego u dorosłych.

W kolejnej części sympozjum zostaną przedstawione najnowsze technologie, które właśnie wkraczają do praktyki kardiochirurgicznej i kardiologicznej, a których wykorzystanie możemy rozważać u starannie wybranych chorych. A na koniec sesji spróbujemy przewidzieć, które z nich przetrwają próbę czasu….

W tym roku spotykamy się 19 listopada w hotelu Sheraton w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w sympozjum.