Tomasz Lis opublikował nagranie ze szpitala: "Okablowanie mam profesjonalne, ślady po zastrzykach"

2022-10-27 9:30

Tomasz Lis opublikował w mediach społecznościowych nagranie z orędziem o swoim stanie zdrowia. Przypomnijmy, że 14 października br. dziennikarz i publicysta przeżył czwarty udar.

Tomasz Lis
Autor: Instagram Tomasz Lis

Dziennikarz niedawno przeżył kolejny udar. Stało się to tuż po tym, jak wziął udział w obciążającym maratonie w Chicago. W mediach zawrzało od spekulacji, czy Tomasz Lis zapracował na czwarty udar?

Tomasz Lis opublikował nagranie ze szpitala

"Witam wszystkich z całego serca. Amerykańscy prezydenci wygłaszają orędzie na temat stanu państwa, ja pozwolę sobie wygłosić orędzie o stanie mojego zdrowia, głównie serca. Dwa tygodnie temu wylądowałem na "udarówce", przeżyłem czwarty udar. Karetką przewieźli mnie ze szpitala neurologicznego do szpitala kardiologicznego, do kliniki w Aninie" - mówi Tomasz Lis w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych. 

Poradnik Zdrowie: kiedy iść do kardiologa?

Tomasza Lisa czeka kilka operacji

"Badają mi serce wybitnie wszechstronnie. Okablowanie mam profesjonalne, ślady po zastrzykach w żołądek, w ręce. Cały jestem żółto-zielony. Szukają lekarze powodu kolejnego udaru. Wersje są dwie: może migotanie przedsionków, może dziura w sercu (...) Oznacza to konieczność dwóch, może trzech zabiegów. Kiedy? Dokładnie nie wiem. Ufam lekarzom, obsługa jest wybitnie profesjonalna" - dodaje publicysta.