"Szparagowe siki" odstraszyły Chrisa Evansa - wyznaje jego ex. Zapach moczu po tym warzywie jest charakterystyczny

2022-11-16 15:03

Jana Kramer, znana amerykańska piosenkarka country, podzieliła się zaskakującym wyznaniem. Otóż swego czasu artystka spotykała się z "najseksowniejszym mężczyzną świata", który zakończył znajomość przez... zapach jej moczu. Czym są "szparagowe siki"?

Szparagowe siki odstraszyły Chrisa Evansa - wyznaje jego ex. Zapach moczu po tym warzywie jest charakterystyczny
Autor: Getty Images / Instagram

Chris Evans został okrzyknięty mianem "najseksowniejszego mężczyzny świata". Obecnie Evans spotyka się z portugalską aktorką Albą Baptistą. Wcześniej jednak romansował z Janą Kramer, która w swoim najnowszym podcaście odniosła się do zakończenia ich znajomości. Powód jest zaskakujący.

O czym świadczy kolor moczu?

Nieprzyjemny zapach moczu odstraszył Evansa. Czym są "szparagowe siki"?

Okazało się, że Evans rzucił Kramer przez "szparagowe siki". Choć sytuacja miała miejsce niemal dekadę temu, Kramer postanowiła przytoczyć tę niezwykłą historię.

"To był fajny czas… ale robiłam się trochę senna. Więc powiedziałam: "Hej, idę się położyć", lub coś w tym rodzaju. Tego wieczoru zjadłam szparagi na kolację, poszłam do łazienki, a on od razu poszedł za mną. I to była ostatnia interakcja, którą pamiętam - to pójście do łazienki po tym, jak właśnie wyszłam z łazienki żeby zrobić siusiu po szparagach. Nigdy więcej już się do mnie nie odezwał" - przyznała.

Kramer dodała, że to była ostatnia noc, którą spędziła w domu Evansa. Między parą nie doszło też do zbliżenia, a artystka rano zawstydzona wróciła do siebie. Tak zakończyła się ich znajomość.

Mężczyznę odstraszył zapach moczu po szparagach. Jest to jednak zupełnie normalne zjawisko po zjedzeniu tych warzyw i nie powinno ono nikogo dziwić, ani tym bardziej odrzucać.

Nieprzyjemna woń moczu po szparagach ma związek z procesami metabolicznymi. Wszystko dlatego, że szparagi zawierają duże ilości kwasu szparagowego, który pod wpływem trawienia "rozpada się" na związki zawierające siarkę. To m. in. ona jest odpowiedzialna za przykry zapach moczu.