Sympozjum "Rehabilitacja w powikłaniach wybranych chorób metabolicznych"

2017-11-06 9:32

24 listopada 2017 roku w sali konferencyjnej Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się XI Sympozjum Naukowe, którego tematem będzie rehabilitacja w powikłaniach wybranych chorób metabolicznych.

Rehabilitacja w powikłaniach wybranych chorób metabolicznych
Autor: materiały prasowe

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie oferuje kompleksowe usługi  w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Oprócz działalności medycznej ośrodek prowadzi także działalność naukową.  Istotnym jej elementem jest coroczna organizacja sympozjów naukowych, które są kierowane do lekarzy, fizjoterapeutów, instytucji społecznych oraz kadry zarządzającej placówkami medycznymi. Wydarzenia te są okazją do zaprezentowania osiągnięć CKR, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a także do popularyzacji nowości ze świata medycyny.

Tegoroczne, już XI Sympozjum odbędzie się 24 listopada w sali konferencyjnej Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie. Będzie ono tym bardziej uroczyste, że właśnie w tym roku Centrum Kompleksowej Rehabilitacji obchodzi 40-lecie swojej działalności.

Wiodącym tematem XI Sympozjum Naukowego będzie: „REHABILITACJA W POWIKŁANIACH WYBRANYCH CHORÓB METABOLICZNYCH”. Patronat nad Sympozjum Naukowym objęło Polskie Towarzystwo Rehabilitacji.

W związku z dużym, corocznym zainteresowaniem, wydarzenie będzie również transmitowane on-line. Szczegółowy program tegorocznego Sympozjum można znaleźć na stronie http://ckr.pl/wp-content/uploads/2017/09/Program_Sympozjum_2017.pdf, a więcej informacji dotyczących działalności CKR na stronie www.ckr.pl.

logo-CKR.JPG
Autor: archiwum poradnikzdrowie.pl

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki