"Piękna na Wiosnę - nie daj się chrobie!"

2020-03-06 14:34

Czy jesteście gotowe na wiosenne zmiany? Zadbajcie o zdrowie i urodę jednocześnie. Fundacja „Znajdź Pomoc” wraz z Galerią Północną w Warszawie oraz partnerami odpowiedzialnymi społecznie organizuje wiosenną akcję profilaktyczną, połączoną z poradami urodowymi i spotkaniami ze specjalistami. Wydarzenie odbędzie się 7 marca 2020. Patronem Medialnym akcji jest Poradnikzdrowie.pl.

Piękna na Wiosnę - nie daj się chrobie
Autor: Materiały organizatora Plakat akcji "Piękna na wiosnę - nie daj się chorobie!"

Celem akcji: "Piękna na wiosnę - nie daj się chorobie!" jest wzmocnienie świadomości wagi profilaktyki nowotworowej w dbaniu o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, co przełoży się na nasz poziom energii i wygląd!

W ramach wydarzenia wszyscy odwiedzający będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji profilaktycznych ze specjalistą z Fundacji "Znajdź pomoc", otrzymać materiały naukowe, posłuchać wystąpień ekspertów oraz na specjalnych fantomach dowiedzieć się jak samodzielnie badać się pod kątem nowotworów piersi. 

Szczególnie zapraszamy Panie mierzące się aktualnie z chorobą onkologiczną i ich bliskich na spotkania z naszymi ekspertami. Będziemy rozmawiać o radzeniu sobie w tej trudnej sytuacji, poznamy historie powrotu do zdrowia, dowiemy się jak można skorzystać ze wsparcia fundacji oraz poznamy najnowocześniejsze metody diagnostyki.

Wydarzenie odbędzie się 7 marca w Galerii Północnej w Warszawie, w godzinach od 10.00 do 22.00

Szczegółowy plan akcji znajdziesz na FB: "Piękna na wiosnę"

Patronem Medialnym akcji jest Poradnikzdrowie.pl