Operacja urologiczna na antenie TVN Style

2017-05-12 11:45
Operacja urologiczna na antenie TVN Style
Autor: thinkstockphotos.com Wyjątkowy urologiczny przypadek medyczny Pacjenta HIFU CLINIC – Szpitala Medicover – będzie tematem najnowszego odcinka programu „Sekrety Lekarzy” w TVN Style.

Wyjątkowy urologiczny przypadek medyczny Pacjenta HIFU CLINIC – Szpitala Medicover – będzie tematem najnowszego odcinka programu „Sekrety Lekarzy” w TVN Style.

W najbliższy piątek 12 maja, o godzinie 22:30, TVN Style wyemituje premierowy odcinek „Sekretów Lekarzy”.  W programie Dr n. med. Marek Filipek - urolog wspólnie z dr. Jerzym Czyżem - specjalistą urologii dziecięcej, w asyście dr. Stefana Czarnieckiego przeprowadzą operację wyłonienia oraz umocowania prącia u 27-letniego Pacjenta, który na skutek wady wrodzonej zmaga się z dotkliwą dolegliwością określaną jako prącie pogrążone.

Dowiemy się, czy konieczne będzie, jako kontynuacja leczenia, wszczepienie hydraulicznego implantu penisa, który stosowany jest u mężczyzn z zaburzeniami erekcji i stwierdzoną trwałą impotencją. Dowiemy się również, że wady wrodzone powinny być diagnozowane i leczone w dzieciństwie, do jakiego lekarza się udać, jak ważne jest normalne funkcjonowanie seksualne dla psychiki mężczyzny oraz jak działa implant prącia. Poruszana tematyka medyczna jest diagnozowana i leczona w Szpitalu Medicover we współpracy z lekarzami z HIFU CLINIC.

Zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji zdefiniowane są jako utrzymująca się niezdolność do osiągnięcia i/lub utrzymania wzwodu, co ma wpływ na satysfakcjonujące życie seksualne mężczyzny. W Polsce dotyczy około 4 mln mężczyzn, a tylko 15 proc. szuka pomocy specjalistycznej. Chorobami współistniejącymi z zaburzeniami erekcji są: schorzenia urologiczne, podwyższony cholesterol, nadwaga lub otyłość, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca oraz zaburzenia hormonalne. U Pacjentów, u których terapie pierwszego rzutu, m.in. leczenie farmakologiczne, terapia falami uderzeniowymi RENOVA LSWT czy iniekcje do ciał jamistych prącia, nie odnoszą oczekiwanego skutku, można zastosować leczenie chirurgiczne. Techniką zabiegową, która przynosi najlepsze efekty pod względem funkcjonalności oraz satysfakcji dla pacjentów oraz ich partnerek, jest wszczepienie implantu hydraulicznego prącia. W przypadku opornych na inne sposoby leczenia zaburzeń wzwodu to wysoce skuteczna metoda terapeutyczna.

Działanie Implantu Prącia ZSI 475

Implant prącia ZSI 475 został specjalnie zaprojektowany do leczenia zaburzeń erekcji. Implant jest systemem hydraulicznym, składającym się z 3 połączonych elementów wszczepianych do ciała mężczyzny. Naśladuje naturalny proces osiągania erekcji poprzez napełnienie dwóch ciał jamistych z zachowaniem wrażliwości żołędzi i prącia oraz możliwości osiągnięcia orgazmu. Implant prącia jest całkowicie dyskretny, podczas stosunku zachowany jest naturalny wygląd penisa, zatem partnerka może nawet nie zdawać sobie sprawy z obecności implantu.

Operacja urologiczna na antenie TVN Style
Autor: Thinkstockphotos.com
Warto wiedzieć

Godziny emisji programu:

13.05, godz. 19:30

14.05, godz. 14:30

14.05, godz. 21:15

17.05, godz. 22:55

18.05, godz. 15:55

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.