Ogólnopolska Akcja Edukacyjna "Skonsultuj z Farmaceutą" w formie online

2021-05-05 10:24 Materiały prasowe

Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji zachęca do zapoznania się z wiosenną edycją ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Skonsultuj z Farmaceutą". Skoncentruje się ona na temacie alergii. Ze względu na wciąż trwającą pandemię, odbędzie się w całości w formie zdalnej. W ramach wydarzenia zostaną zorganizowane różnego rodzaju aktywności, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Spotkanie online

Ze względu na obecną sytuację związaną z epidemią koronawirusa, wiosenna edycja odbędzie się w formie wydarzenia na Facebooku (online) w dniach 7-9 maja 2021 r. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

W czasie trwania wydarzenia na stronie pojawią się różne posty o tematyce edukacyjnej.

Dodatkowo w tych dniach zostanie opublikowane kompendium wiedzy pod tytułem “Co nas drażni, a co uczula - farmaceutyczny poradnik dla alergików”. Za jego pomocą będzie można w prosty i ciekawy sposób dowiedzieć się najważniejszych informacji związanych z alergiami. Będzie on dostępny dla wszystkich bezpłatnie.

Program wydarzenia

  • 7 maja (piątek) o godz. 18:00 odbędą się zajęcia “Skonsultuj alergię z magistrem farmacji!” z mgr farm. Bartłomiejem Fadrowskim. Obowiązują na nie wcześniejsze zapisy poprzez formularz.
  • 8 maja (sobota) o godz. 14:00 zostanie przeprowadzony live z mgr farm. Marianną Krajewską (GdziePoLek.pl) nt. opieki farmaceutycznej w alergii.
  • Z kolei w dniach 4 - 14 maja 2021 wolontariusze opowiedzą o alergii na lekcjach online w wybranych szkołach w całej Polsce. Będą miały głównie formę dyskusji, tak aby wprowadzić dynamikę w zajęcia i zachęcić do rozmowy. Swoją szkołę można zgłosić przez formularz dostępny na stronie wydarzenia.

Więcej informacji na stronie wydarzenia “Alergie - Skonsultuj z Farmaceutą” na Facebooku

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE