Nie żyje Żora Korolyov. Miał 34 lata. Co było przyczyną śmierci?

2021-12-22 8:17

Nie żyje znany tancerz z "Tańca z Gwiazdami". Żora Korolyow miał tylko 34 lata. O jego odejściu poinformował w sieci wokalista - Paweł Dudek. Przyczynę śmierci nieoficjalnie potwierdził Super Express. Co się stało?

Zora Korolyov
Autor: Facebook

Jego sukcesy taneczne śledziły miliony Polaków na antenie TVN i Polsatu. W tańcu towarzyszył między innymi Dominice Gwit, Karolinie Gorczycy, Agnieszce Cegielskiej czy Kasi Cerekwickiej. Można było go także zobaczyć w serialach jak: "Egzamin z życia" czy "Pierwsza miłość". 

Żora Korolyov nie żyje

O śmierci Żory Korolyova poinformował w sieci Paweł Dudek "Czadoman": "To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Koroyov do zobaczenia po drugiej stronie...". 

Poradnik Zdrowie: kiedy iść do kardiologa?

Żora Korolyov - przyczyna śmierci

Super Express nieoficjalnie ustalił, że przyczyną śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego. - Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł - ujawnia informatorka "Super Expressu". 

O autorze
Marcelina Dzięciołowska
Marcelina Dzięciołowska
Redaktorka od lat związana z branżą medyczną. Specjalizuje się w tematyce zdrowia i aktywnego stylu życia. Prywatne zamiłowanie do psychologii inspiruje ją do podejmowania trudnych tematów w tej dziedzinie. Autorka cyklu wywiadów z zakresu psychoonkologii, którego celem jest budowanie świadomości oraz przełamywanie stereotypów na temat choroby nowotworowej. Wierzy, że odpowiednie nastawienie psychiczne jest w stanie zdziałać cuda, dlatego propaguje profesjonalną wiedzę, w oparciu o konsultacje ze specjalistami.