Majka Jeżowska odwołała występ, trafiła do szpitala. "Już wracam do formy"

2022-04-05 10:29

Majka Jeżowska kilka dni temu trafiła do szpitala. Piosenkarka musiała odwołać swój występ, który był zaplanowany na 31 marca. Stan celebrytki był na tyle poważny, że wymagał interwencji lekarskiej i pobytu w szpitalu. O tym, jak się czuje poinformowała na swoim kanale instagramowym.

Jeżowska
Autor: Instagram

Majka Jeżowska trafiła do szpitala. "Czułam się zmęczona"

Piosenkarka wyjawiła, że od miesięcy czuła się zmęczona, a w szpitalu miała przetaczaną krew. "Całkiem poważnie, nie martwcie się, jestem pod opieką lekarzy i szukamy przyczyn złych wyników krwi"- napisała.

"Wracam już do formy"

Majka Jeżowska poinformowała, że wyszła już ze szpitala. Podzieliła się także swoją refleksją o tym, że większą popularność zdobył post, w którym wyjawia informacje na temat stanu zdrowia, niż te dotyczące jej działalności artystycznej.

"Dziękuję wszystkim za życzenia zdrowia. Z waszą życzliwością już wracam do formy! Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie z korytarza szpitalnego. Za chwilę wychodzę! Dziękuję za wszystkie wiadomości i telefony i komentarze pod moim nowym teledyskiem 'Nie wciągaj mnie'. Leżąc w szpitalnym łóżku (niezbyt wygodnym), podnosiło mnie to na duchu. Chociaż zawsze zastanawia mnie większa popularność takich postów wobec postów dotyczących tego, co robię, czyli tworzenia muzyki i śpiewania… ech, takie czasy".