Lekarz przeoczył u Sharon Stone mięśniaka. Aktorka radzi: "Zdobądź drugą opinię. To może uratować ci życie"

2022-11-04 13:57

Sharon Stone ujawniła, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Okazało się, że dopiero po zasięgnięciu opinii drugiego lekarza postawiono aktorce prawidłową diagnozę. Poprzedni specjalista "nie zauważył" w jej ciele guza. Stone apeluje do fanów o czujność.

Lekarz przeoczył u niej mięśniaka. Sharon Stone radzi: Zdobądź drugą opinię. To może uratować ci życie
Autor: Instagram

Sharon Stone znów ma problemy ze zdrowiem. Postanowiła podzielić się ze swoimi fanami tą informacją, by ostrzec ich przed nietrafionymi diagnozami lekarskimi. Jej wpis na Twitterze jest swego rodzaju apelem o ostrożność. Aktorka radzi, by nie polegać jedynie na diagnozie postawionej przez jednego lekarza, tylko zasięgnąć opinii innego specjalisty. Wszystko dlatego, że lekarz może się pomylić i postawić błędną diagnozę. Tak było w przypadku Sharon.

Mięśniaki macicy

"Właśnie miałam kolejną błędną diagnozę"

Gwiazda przyznała, że od długiego czasu miała silne dolegliwości bólowe. Swoje objawy od razu skonsultowała z lekarzem, który nie wykrył żadnych podejrzanych zmian w jej organizmie. W celu uśmierzenia bólu specjalista zaproponował jej znieczulenie zewnątrzoponowe, jednak nie przyniosło to żadnych efektów.

Ból nie mijał, więc zaniepokojona Sharon udała się do innego lekarza. To właśnie on wykrył, co tak naprawdę dolega aktorce. Okazało się, że przyczyną bólu był mięśniak macicy, którego poprzedni lekarz nie zdiagnozował. "Mam dużego guza mięśniakowatego, który musi zostać usunięty".

Sharon czeka więc operacja. Aktorka poinformowała, że czuje się dobrze i na jakiś czas znika z życia publicznego, by dojść do zdrowia. Ta sytuacja ma jednak ważny przekaz i ma być przestrogą dla innych kobiet. "Nie odpuszczaj. Zdobądź drugą opinię. To może uratować ci życie" - apeluje.