ESKA ROCK: "Drogowskazy" o ludziach dobrych na czas wojny

2020-01-24 9:41

- Osoby DDA doskonale mogą sobie dać radę podczas ... wojen i kryzysów - mówi Kaja Funez-Sokoła, doświadczona psycholog kliniczna, specjalistka terapii uzależnień i współuzależnień, gość programu "Drogowskazy" w radiu ESKA ROCK. Premiera programu 25 stycznia (sobota) o godz. 17.00.

ESKA ROCK: Drogowskazy o ludziach dobrych na czas wojny
Autor: Materiały prasowe

Ich liczba w Polsce może przekraczać nawet 5 milionów. Mowa o DDA, czyli Dorosłych Dzieciach Alkoholików. Ludziach, którzy dorastając zmagają się z niską samooceną i nieumiejętnością wyrażania emocji. W dorosłym życiu towarzyszy im zaś brak poczucia bezpieczeństwa, nieufność wobec innych ludzi, nieuzasadnione poczucie winy, paniczny lęk przed oceną i poważne trudności w nawiązywaniu zdrowych relacji.

Dlaczego DDA sami sobie podcinają skrzydła? Dlaczego tak ciężko jest im osiągnąć w życiu szczęście, stabilizację i spełnienie? Dlaczego tak łatwo adaptują się w skrajnie trudnych warunkach i czy jest to dobre?

Po wysłuchaniu programu "Drogowskazy" w radiu ESKA ROCK poznasz odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań na temat życia i emocji DDA. Dowiesz się na czym polega terapia Dorosłych Dzieci Alkoholików i jaki jej rodzaj jest najskuteczniejszy. Usłyszysz też bolesne wyznania, które być może zainspirują Ciebie do udania się po fachową pomoc, jeśli czujesz że masz problem.

W programie "Drogowskazy" na antenie radia ESKA ROCK, na dociekliwe pytania Michała Poklękowskiego odpowiada doświadczona i ceniona terapeutka uzależnień i współuzależnień z Warszawy, psycholog kliniczna Kaja Funez-Sokoła.

Program "Drogowskazy" w radiu ESKA ROCK w sobotę 25 stycznia (17:00-18:00). Najbliższe powtórki antenowe audycji w poniedziałek 27.01 (21:00-22:00) i czwartek 30.01 (21:00-22:00). Zapraszamy!