Którym owocem egzotycznym jesteś? [QUIZ]

Którym owocem egzotycznym jesteś? Wybuchowy granat, wesoły ananas, zmysłowa papaja, czy może zrównoważony banan? To, jakie owoce preferujemy, może mieć wpływ na naszą osobowość. W końcu upodobania mają wiele wspólnego z charakterem człowieka. Owoce mogą więc stać się odpowiednikiem naszych cech i potrzeb. Jesteś ciekawy, który egzotyczny owoc do ciebie pasuje?

Którym owocem egzotycznym jesteś? Owoce są nieodłącznym elementem zdrowej i zbilansowanej diety człowieka. To, na jakie owoce się decydujemy, może mieć znaczny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, lecz także na to, kim jesteśmy! Podobno psychologia oparta na owocach to nie wymysły! O owocowej psychologii pisał dr Kiichi Kurijama z Tokio, który analizował zbieżność ludzkich charakterów z ich upodobaniami żywieniowymi. I choć nie musimy w to wierzyć, owocowa psychologia może być dla nas świetną zabawą.

Ponoć ludzie, którzy uwielbiają jabłka, są tradycjonalistami, gruszki – intelektualistami, a truskawki – wiernymi partnerami. A jak to jest z owocami egzotycznymi? Rozwiąż quiz i sprawdź, którym owocem egzotycznym jesteś!

Owoce egzotyczne mają większy wpływ na człowieka, niż nam się wydaje. Oprócz psychologicznych konotacji, mają również ogromny wpływ na nasze zmysły. Wiele z nich zyskało miano afrodyzjaków. Nie ma się co dziwić – ich niesamowity smak, mnogość kolorów i zapachów działają na człowieka pobudzająco.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE