Żona Macieja Stuhra jest poważnie chora? "Tygodnie mijają głównie na badaniach"

2022-06-14 10:03

Katarzyna Błażejewska-Stuhr to popularna dietetyczka. Wiedzą w tym zakresie dzieli się m.in. na swoim kanale instagramowym. Na profilu żony Macieja Stuhra pojawiają się również wpisy osobiste. W jednym z nich zdradziła fanom, że nie czuje się najlepiej.

Stuhr
Autor: Maciej Stuhr / Instagram

Kim jest żona Macieja Stuhra?

Katarzyna Błażejewska jest psychodietetyczką i dietetykiem klinicznym. Od dawna promuje zdrowy i aktywny tryb życia. Na Instagramie zachęca także fanów, do tego, aby zrezygnowali z niezdrowych przekąsek, sięgali po ekologiczne produkty, byli aktywni. Nikt nie spodziewał się, że osoba żyjąca w taki sposób może zachorować.

Kiedy udać się do psychodietetyka?

Żona Macieja Stuhra ma problemy zdrowotne

Błażejewska w poniedziałek opublikowała na Instagramie zdjęcia z mężem. Pod nimi znalazł się krótki wpis, który zaniepokoił fanów. 

,,Ostatnie tygodnie mijają mi głównie na badaniach. Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co. Sił brak, powiększone węzły chłonne, pewne zaburzenia w badaniach krwi, reszta książkowa. Mąż zabrał mnie na weekend oddechu, z czego pierwszej doby przespałam ze 20 godzin. Drugiego dnia niewiele mniej i wracamy."

Pod wpisem Katarzyny pojawiło się wiele słów wsparcia. Internauci życzyli dietetyczce powrotu do zdrowia. W niektórych komentarzach nie zabrakło także przypuszczeń wskazujących potencjalną diagnozę. 

"U mnie te same akcje i tez nie wiadomo co jest grane."

"Dużo zdrówka. Możliwe że za dużo wszystkiego było i organizm się przemęczył."

"Jeśli nie wiadomo co, może warto spróbować lekarza medycyny chińskiej? On podpowie na pewno kierunek!"

"Może choroba autoimmunologiczna? Mam Lupus, to bardzo kompleksowe."

"Też mam autoimmunologiczną chorobę...plamicę. Pewnie jakiś mały stan zapalny u Pani Kasi i będzię ok."

"Ja też miałam podobne objawy od 2 lat ...A rok temu zdiagnozowano u mnie przewlekłą białaczkę szpikową. Ogromny stres który przeżyłam w związku z utratą firmy obniżył a właściwie zniszczył mój system odpornościowy i poleciało... proszę dokładnie się przebadać i życzę duuuużo zdrówka. Jak to mówi mój dobry Przyjaciel: to jest tragedia ale nie koniec świata."

Co może dolegać żonie Macieja Stuhra?

Wiele chorób daje mylące objawy, co może znacznie utrudnić postawienie jednoznacznej diagnozy. Osłabienie, powiększone węzły chłonne mogą oznaczać przeziębienie, chorobę gardła lub inne, poważniejsze schorzenia. Należy pamiętać, że w przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów, należy zgłosić się po profesjonalną pomoc medyczną. Ważne jest także, aby nie diagnozować się samodzielnie na podstawie informacji znajdujących się w internecie, ani za pośrednictwem porady znajomych, którzy nie mają wiedzy medycznej. Ważna jest przede wszystkim szczegółowa diagnostyka, która pomoże znaleźć przyczynę dolegliwości i ustalić plan leczenia.