"Sala operacyjna": sezon 3, odcinek 2

2016-03-16 14:03 Fokus TV

W drugim odcinku nowego sezonu "Sali operacyjnej" dalszy ciąg historii Joanny cierpiącej z powodu nadmiaru skóry po leczeniu sterydami. Oglądaj w środę 16 marca o godz. 22.00 na FOKUS TV.

W drugim odcinku 3. sezonu serialu dokumentalnego "Sala operacyjna" towarzyszymy Joannie, którą poznaliśmy w poprzednim odcinku.

Joanna cierpiąca z powodu nadmiaru skóry i przepukliny (wynik wieloletniego leczenia sterydami) budzi się po skomplikowanej i długiej operacji. Do tej pory nikt nie chciał podjąć się przeprowadzenia takiego zabiegu ze względu na duże ryzyko niewydolności serca i innych ważnych organów. Kobieta przez 15 lat zmagała się z uciążliwą astmą. Ma za sobą wiele poważnych operacji.

Widzowie przekonają się, czy lekarzom udało się pomóc zdeterminowanej Joannie. Przekonają się, jak wygląda rekonwalescencja po tak poważnym zabiegu. Dowiedzą się, czy Joanna w pełni dojdzie do zdrowia, spełni marzenia o normalnym życiu i przestanie być więźniem własnego ciała. Ma ogromny apetyt na życie – chciałaby zdobyć kilka górskich szczytów.

ODCINEK 2, EMISJA 16 MARCA, ŚRODA, GODZ. 22.00

FOKUS TV

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE