"Jak wznieść swoje życie seksualne na wyższy poziom?" - obejrzyj webinar z seksuologiem!

2022-02-16 13:36

9 lutego o godzinie 14:00 odbył się webinar "Jak wznieść swoje życie seksualne na wyższy poziom?". Psychoseksuolog Michał Sawicki w rozmowie z Poradnikiem Zdrowie rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące życia seksualnego oraz radził, jak czerpać z niego satysfakcję.

Webinar Jak wznieść swoje życie seksualne na wyższy poziom?
Autor: Materiały prasowe

Webinar dotyczący życia seksualnego poprowadziła Ewelina Celejewska, redaktor naczelna Poradnika Zdrowie. Naszym rozmówcą był ekspert Michał Sawicki - psychoseksuolog, terapeuta w trakcie procesu certyfikacji w Polskim Towarzystwie Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończył seksuologię na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, z którym jest obecnie zawodowo związany. Prowadzi terapię osób dorosłych, w tym par, a także szkolenia i treningi rozwojowe z zakresu własnej seksualności i edukacji równościowej.

Podczas webinaru Michał Sawicki opowiedział o roli życia seksualnego oraz wpływie aspektów seksualnych na życie człowieka. Ekspert odpowiedział na wiele pytań zadawanych przez użytkowników. Doradził również, jak czerpać satysfakcję z życia seksualnego i jak rozwiązywać problemy z nim związane.

Webinar odbył się 9 lutego 2022 r. o godzinie 14:00. Jeśli nie udało ci się obejrzeć webinaru na żywo, zobacz poniższe nagranie!

Jak wznieść swoje życie seksualne na wyższy poziom?