Córka Kasi Kowalskiej intubowana. Wokalistka apeluje do ludzi: ZOSTAŃCIE W DOMACH

2020-03-27 21:43 Ada Mazurek

Wiele osób nadal bagatelizuje koronawirsa. "A, taka mocniejsza grypa" - myślą i wychodzą z domu. A to na spacer, a to na zakupy każdego dnia, a to do znajomych. Zostańcie w domach. Koronawirus to poważne zagrożenie!

Poradnia psychologiczna pomoże w związku z epidemią koronawirusa

To straszna informacja - Kasia Kowalska na swoim Facebooku opublikowała film, w którym informuje, że jej córka jest intubowana. Wokalistka otrzymała dziś telefon ze szpitala w Wielkiej Brytanii z pytaniem o zgodę na intubację jej dziecka.

Na czym polega intubacja dowiecie się TUTAJ >>>

Kasia Kowalska postanowiła podzielić się tą informacją i spróbować dotrzeć do młodych ludzi, którzy za nic mają zdrowie swoje i innych - Zostańcie w domach - poprosiła ich wokalistka.

Dołączamy do tego apelu - koronawirusa i kwarantanny NIE WOLNO bagatelizować. Wychodźmy z domu, kiedy już musimy - tylko w nagłych przypadkach. Zakupy lepiej robić rzadziej, podobnie jak warto ograniczyć wizyty na poczcie czy w aptece.

Do lekarza dzwońmy tylko po teleporadę (przychodnie są otwarte, ale przychodzić mogą tylko ciężko chorzy po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu się na konkretną godzinę).

Diety bez wychodzenia z domu, opieka dietetyka, ponad 2000 przepisów! Wejdź na JeszCoLubisz.pl >>>

- Jeśli nie musicie nie wychodźcie z domu - apelowała Kasia Kowalska, załamana stanem córki. Młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy z powagi zagrożenia - i to jest prawda. Nie powielajmy błędów Włochów, nie zachowujmy się na "niechlubny model włoski". Kwarantanna ustanowiona przez rząd jest po coś. Po to, żeby ograniczyć zachorowania. Po to, by służba zdrowia nie była przeciążona. Po to, by były respiratory dla wszystkich. 

Polecamy też: 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE