Iwona Węgrowska trafiła do szpitala, winny uszkodzony implant. "Ból jest ogromny"

2023-11-27 12:36

Iwona Węgrowska stanęła przed koniecznością nagłej operacji, gdyż jej biust zaczął stanowić zagrożenie dla życia. Od czasu jej pierwszej operacji powiększenia piersi minęło już 17 lat, a jeden z implantów uległ uszkodzeniu. Piosenkarka przeszła ostatnio zabieg . Przyznała, że pomimo ogromnego bólu, jest przekonana, że decyzja o operacji była słuszna.

Iwona Węgrowska trafiła do szpitala, winny uszkodzony implant. Ból jest ogromny
Autor: Instagram / Iwona Węgrowska

Ilona Węgrowska to polska piosenkarka i aktorka, znana przede wszystkim z działalności w branży muzycznej. Zyskała rozgłos w Polsce dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i energetycznym występom. Jej kariera muzyczna obejmuje różnorodne gatunki, a jej piosenki często łączą elementy popu, rocka i muzyki tanecznej. Oprócz działalności muzycznej Węgrowska brała udział w kilku projektach telewizyjnych i filmowych, co pozwoliło jej zdobyć rozpoznawalność także jako aktorka. Jest postacią dobrze znaną w polskim show-biznesie, cenioną za swój talent i osobowość sceniczną.

Poradnik Zdrowie - Kasze - rodzaje i właściwości

Iwona Węgrowska trafiła pod nóż

Już od jakiegoś czasu mówiło się, że Iwona Węgrowska, znana z pokazywania swojego imponującego biustu na ściankach, rozważa zredukowanie rozmiaru swoich implantów. Od pół roku artystka sygnalizowała chęć zmniejszenia piersi. Niedawno przeszła zabieg chirurgiczny, o czym informował "Super Express". Niestety, operacja nie przebiegła zgodnie z planem.

- To była wymiana implantów. Zabieg był konieczny, bo jeden uległ uszkodzeniu - tłumaczy Węgrowska.

Operacja przebiegła nie tak, jak planowano

Z relacji tabloidu wynika, że zabieg Węgrowskiej odbył się w Czechach, w jednej z prywatnych klinik. - Nie będę ukrywać, ból jest ogromny, ale było warto. Teraz piersi są piękne i jędrne, a przede wszystkim nie ma już żadnego ryzyka i zagrożenia życia - powiedziała z ulgą.

Gwiazda wyjaśniała w wywiadzie dla "Super Express", że konieczna była wymiana implantów z powodu uszkodzenia jednego z nich.

Węgrowska przyznaje, że po operacji odczuwa silny ból i ma trudności z samodzielnym wstawaniem z łóżka. Mimo to, jest zadowolona z efektu nowych implantów.

Podkreśla, że jej piersi teraz wyglądają pięknie i są jędrne, eliminując wszelkie ryzyko i zagrożenie dla zdrowia. Węgrowska zaznacza również, że operacja była kosztowna, a wymiana implantów wiązała się z dodatkowymi wydatkami. Przy tym dodaje, że na zdrowiu nie warto oszczędzać.