Konkurs świąteczno-noworoczny: wygraj gry i książki o zdrowiu. Wyniki!

3 komentarze

Zapraszamy do udziału w konkursie świąteczno-noworocznym serwisu poradnikzdrowie.pl - do wygrania 10 gier Grunt to zdrowie oraz 10 zestawów książek "Zdrowa lekkość brzucha" i "Dobre bakterie". Aby móc otrzymać nagrodę, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie!

W konkursie świąteczno-noworocznym można wygrać zestawy książek Robynne Chutkan i gry planszowe z ilustracjami Andrzeja Mleczki.

Konkurs świąteczno-noworoczny: wygraj gry i książki o zdrowiu!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Wybór najlepszych 20 nie był łatwy, jednak udało nam się wyłonić zwycięzców.

Gry Grunt to zdrowie otrzymują:

 • Maja Małowiecka
 • Aleksandra Kołodziej
 • Marzena Podgórska
 • Justyna Jackowska
 • Hanna Wysocka
 • Natalia Lada
 • Jarosław Muc
 • Natalia Foremska
 • Justyna Witkowska
 • Łukasz Tazbir

Zestawy książek otrzymują:

 • Gabriela Gałecka
 • Anna Dygas-Tracz
 • Magdalena Kardyś
 • Paweł Siudara
 • Anna Bączkowska
 • Justyna Witkowska
 • Agata Struzik
 • Dorota Jodko
 • Monika Gonczar
 • Aneta Szymczyk

Gratulujemy!

____________________________________________________________________________________________

Święta i Nowy Rok zbliżają się wielkimi krokami. Ten wyjątkowy czas spędzamy na kosztowaniu wielu smakołyków, ale i na przygotowywaniu postanowień na kolejne 12 miesięcy. Dlaczego by nie miała się wśród nich znaleźć troska o to, czemu często poświęcamy zbyt mało uwagi - nasze zdrowie? W naszym konkursie świąteczno-noworocznym macie szansę wygrać gry planszowe i książki, które tę troskę zdecydowanie Wam ułatwią.

Konkurs świąteczno-noworoczny: nagrody

1. 10 x gra Grunt to zdrowie - miejsca 1-10

Grunt to zdrowie to gra planszowa współtworzona przez znanego rysownika Andrzeja Mleczkę. Rozgrywki, które mają przed sobą uczestnicy, bardzo przypominają codzienność: wygra ten, kto jako pierwszy dostanie się do lekarza. A nie jest to najłatwiejsze: w kolejce czeka wiele innych osób, zaczynają się kłótnie, narzekania i licytowanie, kto cierpi na więcej chorób. W trakcie zmagań uczestnicy zbierają serduszka za wykonywanie zadań rozplanowanych na całej planszy. Gra zachwyca nie tylko konstrukcją, ale i wykonaniem. Towarzyszą jej ilustracje Andrzeja Mleczki, na których odnajdziemy charakterystyczną dla autora nutę humoru i ironii. Co więcej, wszystkie komponenty wykonano z mocnej tektury, umożliwiającej wieloletnie potyczki w gronie rodziny i przyjaciół.

2. 10 x zestaw książek: "Zdrowa lekkość ducha" i "Dobre bakterie" - miejsca 11-20

Doktor Robynne Chutkan jest gastrologiem, a jej gabinet codziennie odwiedzają pacjentki i pacjenci z różnymi dolegliwościami jelitowymi. Pomaga im radzić sobie z problemami, o których na co dzień wstydzimy się mówić: wzdęciami, zaparciami, uczuciem dyskomfortu i ciężkości. Doktor Chutkan napisała więc książkę "Zdrowa lekkość ducha", w której dzieli się swoimi sposobami na pokonanie tych niedogodności. Jak zaznacza, tylko podejście integratywne: zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia, połączone z ewentualną ingerencją medyczną, mogą przynieść efekty.

"Dobre bakterie" to kolejna pozycja w dorobku Robynne Chutkan, która mówi o tym, że... częste mycie skraca życie. W naszym przewodzie pokarmowym żyją tryliony bakterii, a każdy szczep ma przypisane sobie miejsce i pełni odpowiednią funkcję. Niestety, zachodnia dieta oraz bardzo sterylny tryb życia doprowadziły do tego, że część z nich wyginęła. Doktor Chutkan pisze więc o tym, jak ten mikrobiom - bakteryjny świat - odbudować.

Jak wziąć udział w konkursie?

By wziąć udział w konkursie świąteczno-noworocznym, wystarczy wypełnić formularz poniżej, odpowiadając na zadane pytanie i podając swoje dane. Konieczne jest również pozostawienie swojego adresu e-mail oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Konkurs trwa od 16.12.2016 do 31.12.2016 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 9 stycznia 2017 r. w tym artykule konkursowym. Zwycięzcy otrzymają również wiadomość e-mail z informacją o wygranej.

Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij print wydrukuj
Zdjęcia: Materiały prasowe

Aktualizacja: 09.01.2017

Komentarze (1 - 3 z 3)
Andrzej, 01.03.2017 23.06
» zgłoś nadużycie » ODPOWIEDZ
Kiedy poznamy prace zwycięzców? Wysłałem, jak mi się wydaje, dość pomysłowy tekst. Niełatwo było się zmieścić w dopuszczalnej ilości znaków. Ale, niestety nie doceniono go. To może chociaż pokażcie te lepsze prace...
 
Kasia, 05.01.2017 15.12
» zgłoś nadużycie » ODPOWIEDZ
By zachować zdrowie najlepiej by było po prostu ne chorować, a w tym celu należy przede wszystkim zadbać o swoje zdrowie psychiczne, czyli: zmienić nastawienia do życia na pozytywne, nie zadręczać się problemami i odnaleźć w sobie dystans, by z humorem podejść do codziennych sytuacji. Poza tym oczywiście nie zaszkodzi włączyć do diety witamin pochodzących z owoców i warzyw i odrobiny sportu tak, by jedynym wykonywanym ruchem nie był ten między kanapą a telewizorem :)
 
Olga, 02.01.2017 21.15
» zgłoś nadużycie » ODPOWIEDZ
Najprostszą recepta na zdrowie jest nic innego jak odrobina sportu i dobre odzywianie. Nic tak nie pomaga naszemu organizmowi jak codzienna dawka, nawet niewielkich ćwiczeń. Dodając do tego dietę bogatą w witaminy osiągniemy pełnię zdrowia :)
 
DlaPacjentow24.pl
Najpopularniejsze artykuły
Aplikacja, która wpływa na jakość snu? Dzięki niej zniszczysz koszmary! Aplikacja, która wpływa na jakość snu? Dzięki niej zniszczysz koszmary!

Mniej wybudzeń w ciągu nocy, spokojniejszy sen, łagodniejsza pobudka, a przede wszystkim sen bez...

więcej

6

"Cierpienie nie uszlachetnia, a choroba nowotworowa nie oznacza wyroku" - o tym, jak przez nią przejść rozmawiamy z Adrianną Sobol, psychoonkologiem "Cierpienie nie uszlachetnia, a choroba nowotworowa nie oznacza wyroku" - o tym, jak przez nią przejść rozmawiamy z Adrianną Sobol, psychoonkologiem

Pacjent w chorobie nowotworowej ma prawo do chwil słabości, bo przed nim niełatwa droga, jednak...

więcej

5

''Czas na zmiany'' - nowy program TVN Style o medycynie estetycznej. Jak wziąć udział w castingu?

''Czas na zmiany'' to nowy program o medycynie estetycznej w TVN Style. W programie mogą wziąć...

więcej

4

Braster - domowe urządzenie do wykrywania raka piersi Braster - domowe urządzenie do wykrywania raka piersi

Polscy naukowcy opracowali pierwsze na świecie urządzenie, które umożliwia kobietom przeprowadzenie...

więcej

2

Znajdź badanie

albo

albo

Alfabetyczny indeks badań

a b c d e f g h i k
l m n o p r s t u v
w z ż
Eksperci

1. Są bardzo małe szansa na zmianę położenia z główkowego na miednicowe po 36. tygodniu ciąży. 2. Do oceny położenia płodu nie potrzebne jest badanie USG. Położenie rozpoznaje się w badaniu...

Niestety, bez pomocy logopedy nie wyćwiczy Pani sama prawidłowej głoski r. Logopeda musi zdiagnozować rodzaj wady (głoska r może mieć różne formy), dobrać odpowiednie ćwiczenia, które będzie Pani...

Zdrowa społeczność

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.