Sympozjum Instytutu Kardiologii „Standardy, Otwarte Pytania, Najnowsze Technologie w Kardiologii”

2016-05-18 17:17

19 listopada 2016 roku do Hotelu Sheraton odbyło się pod naszym patronatem XXIII Sympozjum naukowo - szkoleniowe Instytutu Kardiologii „Standardy, Otwarte Pytania, Najnowsze Technologie w Kardiologii”.

Sympozjum Instytutu Kardiologii „Standardy, Otwarte Pytania, Najnowsze Technologie w Kardiologii”
Autor: thinkstockphotos.com 19 listopada 2016 roku odbyło się XXIII Sympozjum naukowo - szkoleniowe Instytutu Kardiologii „Standardy, Otwarte Pytania, Najnowsze Technologie w Kardiologii”.

Spis treści

  1. Poznaj nowe technologie w medycynie

19 listopada 2016 roku do Hotelu Sheraton odbędzie się XXIII Sympozjum naukowo - szkoleniowe Instytutu Kardiologii „Standardy, Otwarte Pytania, Najnowsze Technologie w Kardiologii”. W programie Sympozjum zaplanowaliśmy sesję, na której przedstawione zostaną (w 10 kluczowych punktach z komentarzem) najnowsze rekomendacje Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, sesje otwartych pytań w kardiologii  dotyczących m.in. zmian w diagnostyce choroby niedokrwiennej serca, leczeniu opornego nadciśnienia tętniczego, czy nagłego zgonu sercowego u dorosłych.

Po przerwie przedstawimy Państwu najnowsze technologie, które właśnie wkraczają do praktyki kardiochirurgicznej i kardiologicznej, a których wykorzystanie możemy rozważać u starannie wybranych chorych. Na koniec sesji spróbujemy przewidzieć, które z nich przetrwają próbę czasu...

A po udanym sympozjum… mamy nadzieję, że pogoda dopisze i będziecie Państwo mogli wybrać się na miły spacer do dawnych Ogrodów Frascati, gdzie nadal stoi Biały Pałacyk, niegdyś należący do Branickich, a vis a vis stoi modernistyczna Willa Pniewskiego (powstała z wykorzystaniem elementów wcześniejszego budynku loży masońskiej). W okolicy jest wiele miłych kawiarni i restauracji, gdzie można będzie spędzić dalszą część dnia, w gronie znajomych i przyjaciół.

Poznaj nowe technologie w medycynie