Redakcja serwisu

2018-09-18 10:10

Kontakt do redakcji serwisu Poradnikzdrowie.pl

ADRES REDAKCJI PORADNIKZDROWIE.PL

ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa

e-mail redakcji: poradnikzdrowie@grupazpr.pl

 
Agnieszka Paculanka (Pacuła)
redaktor naczelna
redaktor prowadząca dział Zdrowie
apacula@grupazpr.pl
tel. 22 590 55 92

Anna Jakimiuk: project manager
ajakimiuk@grupazpr.pl
tel. 22 590 54 99

Anna Sierant: redaktor prowadząca działy Psychologia i Uroda
asierant@grupazpr.pl
tel. 22 590 55 93

Magdalena Gajda: redaktor prowadząca dział Otyłość
mgajda3@grupazpr.pl
tel. 22 590 55 91

Adrianne Mazurek: redaktor prowadząca
amazurek@grupazpr.pl
tel. 22 590 52 66

Katarzyna Terentiew: redaktor prowadząca Wformie24.pl
kterentiew@grupazpr.pl
tel. 22 590 53 82

Weronika Rumińska: redaktor
wruminska@grupazpr.pl

Monika Milan
mmilan@grupazpr.pl
 
Anna Małek: Wydawca grupy tytułów Zdrowie i Parenting
amalek@grupazpr.pl

Aktualizacja danych serwisu Dlapacjentow.pl - poradnikzdrowie@grupazpr.pl

Marketing (patronaty): marketing_online@grupazpr.pl

Mariusz Sawicki: szef projektów internetowych i multimediów

Jarosław Kulesza: szef programistów

-----------------

Redakcja nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania.

Za treść ogłoszeń Redakcja ponosi odpowiedzialność w granicach wskazanych w ust. 2 art. 42 ustawy Prawo prasowe.

Wszelkie prawa autora, wydawcy i producenta bazy danych są zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów jest zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe jest wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

 
DANE WYDAWCY
Time Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie,  04-190 Warszawa, ul. Jubilerska 10, NIP: 526-10-04-620, REGON:010750727,  wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000295857, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 25 070 000,00 złotych

Copyright by Time S.A.